В Україні кардинально зміниться клімат: Київ опиниться в степовій зоні

Про зими зі снігом киянам варто забувати.

Кліматичні межі природних зон зміщуються на північ, і в майбутньому в Києві буде степовий клімат, характерний нині для південної частини України. Такий прогноз озвучила президент Професійної асоціації екологів України Людмила Циганок, передають Патріоти України.

Експерт зазначила, що зміщення кліматичних зон супроводжуватиметься підвищенням середньорічної температури та зміною природного біологічного розмаїття. "Очікувати сніжні та морозні зими в широті, де знаходиться українська столиця, вкрай оптимістично. Я переконана в цьому і більшість експертного середовища зі мною погоджуються. Повернення в наші широти зими, якою вона була десяток років тому – це малоймовірний прогноз", – розповіла екологиня.

Вона додала, що між експертами та науковцями точаться жваві дискусії, чи можна пригальмувати зміни клімату, але "в будь-якому випадку до них точно треба адаптуватися вже сьогодні".

Джерело: УНІАН

Строковик Нацгвардії збив російський штурмовик Су-25 (відео)

середа, 10 серпень 2022, 22:27

Боєць Національної гвардії України збив російський штурмовий літак Су-25, коли той здійснював наліт на Запорізькому напрямку. . "У рашистів мінус ще один штурмовик Су-25. Під час ворожого нальоту на Запорізькому напрямку боєць Нацгвардії здійснив пуск...

Прибирання дало несподівані результати: Журналіст Портников знайшов у себе в квартирі прослуховування (фото)

середа, 10 серпень 2022, 21:42

У квартирі, яку винаймає у Львові журналіст Віталій Портников (Еспресо, Радіо Свобода), знайшли пристрій для прослуховування. Про це повідомив народний депутат від Євросолідарності Микола Княжицький у Facebook в середу, 10 серпня, передають Патріоти Ук...