В Україні кардинально зміниться погода: Синоптики розповіли, коли чекати похолодання та дощів у більшості областей

В Українському Гідрометцентрі підвердили попередні прогнози про те, що останні два дні березня порадують українців теплом, а у п'ятницю погода почне псуватися, починаючи з заходних регіонів країни. Прогноз коллег підтримує і Наталя Діденко у Facebook, передають Патріоти України.

Згідно з її передбаченнями, середа, 30 березня, в Україні буде загалом теплою, проте з градусними нюансами. У більшості областей України максимальна температура повітря досягне +11+16 градусів, а у південно-західній частині, наприклад, Одещині та Чернівецькій області, — навіть до +15+20 градусів.

Свіжішим буде повітря на північному заході України та в північних областях, — +8+12 градусів.

Дощі у середу ймовірні в західних, північних, центральних областях та на Харківщині. Опади будуть періодичними, від невеликих до помірних. У південній частині та більшості східних областей дощі малоймовірні.

Вітер нарешті стихне, лише в Криму та Приазов’ї ще втримається рвучким. У Києві 30-го березня є ймовірність невеликого дощу. Сильного вітру не передбачається. Температура повітря завтра коливатиметься в межах +10, +11 градусів.

Світу загрожує дефіцит пива - виробники напою б'ють на сполох

четвер, 28 вересень 2023, 17:55

У світі назріває глобальна нестача пива, попереджають виробники цього напою. Причиною може стати зміна клімату – що більше зростають середні температури, то сильніше падають врожайність ячменю та якість хмелю. Протягом найближчих 30 років ця тенденція ...

Світом шириться новий варіант коронавірусу "Пірола" - симптоми і ризик для України

четвер, 28 вересень 2023, 17:45

Новий варіант коронавірусу "Пірола" (BA.2.86), який вперше виявили в Ізраїлі, зʼявився в США, Данії та Британії. В Україні його випадків не зареєстровано. Про це повідомив заступник міністра, головний державний санітарний лікар України Ігор Кузін, пере...