В Україні кардинально зміниться погода: Синоптики розповіли, коли чекати похолодання та дощів у більшості областей

В Українському Гідрометцентрі підвердили попередні прогнози про те, що останні два дні березня порадують українців теплом, а у п'ятницю погода почне псуватися, починаючи з заходних регіонів країни. Прогноз коллег підтримує і Наталя Діденко у Facebook, передають Патріоти України.

Згідно з її передбаченнями, середа, 30 березня, в Україні буде загалом теплою, проте з градусними нюансами. У більшості областей України максимальна температура повітря досягне +11+16 градусів, а у південно-західній частині, наприклад, Одещині та Чернівецькій області, — навіть до +15+20 градусів.

Свіжішим буде повітря на північному заході України та в північних областях, — +8+12 градусів.

Дощі у середу ймовірні в західних, північних, центральних областях та на Харківщині. Опади будуть періодичними, від невеликих до помірних. У південній частині та більшості східних областей дощі малоймовірні.

Вітер нарешті стихне, лише в Криму та Приазов’ї ще втримається рвучким. У Києві 30-го березня є ймовірність невеликого дощу. Сильного вітру не передбачається. Температура повітря завтра коливатиметься в межах +10, +11 градусів.

Нахабно, дико, символічно: У Києві знесли садибу Зеленських

неділя, 21 липень 2024, 0:17

Чому в столиці безсовісні забудовники десятиріччями застосовують ті самі варварські прийоми для обходу закону питання риторичне. Тому, що законодавці свідомо залишають шпарини для таких дій, заохочуючи розбій символічними штрафами. На місці історичної ...

Штраф може подвоїтися: Що чекає на українців, які так і не оновили дані в ТЦК

субота, 20 липень 2024, 22:58

До 16 липня всі військовозобов'язані громадяни України мали оновити свої дані у територіальних центрах комплектування. Тим, хто проігнорував вимогу закону, загрожує адміністративна відповідальність, передають Патріоти України. Неоновлення даних розгляд...