В Україні хочуть забирати авто у п'яних водіїв і віддавати їх ЗСУ: У Раду внесли законопроект

У Верховній Раді України з'явився законопроект, яким передбачається покарання за п'яне водіння у вигляді конфіскації транспортного засобу на потреби ЗСУ. Документ вже зареєстрували в парламенті, передають Патріоти України.

Зокрема, в тексті законопроекту №7382 парламентарії пропонують внести зміни до Кодексу про адміністративні правопорушення, і доповнити його 130-ю статтю санкцією, яка передбачає конфіскацію автомобіля у тому випадку, якщо водій транспортного засобу перебуває за кермом у п'яному вигляді, наркотичному або іншому сп'янінні в умовах дії режиму надзвичайного або воєнного стану.

Депутати пропонують відправляти такі автомобілі на потреби підрозділів Збройних сил України, Міністерства внутрішніх справ або Державної служби з надзвичайних ситуацій.

На Рівненщині віддали понад 200 автомобілів п'яних водіїв на потреби ЗСУ

У пресслужбі Рівненської обласної державної адміністрації ще на початку квітня повідомляли, що з 24 лютого в регіоні виявили 233 людини за кермом в стані сп'яніння. Стосовно порушників склали адміністративні протоколи. Їхні автомобілі були вилучені правоохоронцями та передані Збройним силам України.

Карколомні схема з фальшивим обмінником дала збій: У Києві шукають шахраїв, чий квадрокоптер з валютою впав на сервісний центр МВС

понеділок, 27 червень 2022, 21:56

У Києві правоохоронці розшукують аферистів, які під виглядом обміну валюти викрали в чоловіка гроші.

Закликає вбивати українців та змушує дітей співати Z-пісні: Дитсадок у Кемерово став... рупором воєнної пропаганди

понеділок, 27 червень 2022, 20:44

Зазначається, що такі пости з'являються щодня. "Україна щодня втрачає до 1000 солдатів на полі бою. Дякую за це нашим відважним військовим!", "Російські військові виробили правильну тактику, яка приносить свої плоди!", "У Європі зростає кількість люде...