В Україні хочуть забирати авто у п'яних водіїв і віддавати їх ЗСУ: У Раду внесли законопроект

У Верховній Раді України з'явився законопроект, яким передбачається покарання за п'яне водіння у вигляді конфіскації транспортного засобу на потреби ЗСУ. Документ вже зареєстрували в парламенті, передають Патріоти України.

Зокрема, в тексті законопроекту №7382 парламентарії пропонують внести зміни до Кодексу про адміністративні правопорушення, і доповнити його 130-ю статтю санкцією, яка передбачає конфіскацію автомобіля у тому випадку, якщо водій транспортного засобу перебуває за кермом у п'яному вигляді, наркотичному або іншому сп'янінні в умовах дії режиму надзвичайного або воєнного стану.

Депутати пропонують відправляти такі автомобілі на потреби підрозділів Збройних сил України, Міністерства внутрішніх справ або Державної служби з надзвичайних ситуацій.

На Рівненщині віддали понад 200 автомобілів п'яних водіїв на потреби ЗСУ

У пресслужбі Рівненської обласної державної адміністрації ще на початку квітня повідомляли, що з 24 лютого в регіоні виявили 233 людини за кермом в стані сп'яніння. Стосовно порушників склали адміністративні протоколи. Їхні автомобілі були вилучені правоохоронцями та передані Збройним силам України.

Вчасно замінила безцінну книгу: Працівниця музею в Ізюмі врятувала від окупантів 300-річне Євангеліє

вівторок, 29 листопад 2022, 12:53

Діна Листопад, працівниця Ізюмського краєзнавчого музею, розповіла Суспільному, як разом із колегами переховувала Євангеліє від окупантів перед тим як місто захопили російські війська, передають Патріоти України. Це найцінніший експонат музею — друкова...

Українцям щомісяця даватимуть по 900 гривень для оплати комуналки: Кому надано таку допомогу

вівторок, 29 листопад 2022, 11:30

Незважаючи на субсидії, які держава дає малозабезпеченим сім'ям на оплату комунальних послуг, все ж таки для багатьох українців оплата комуналки стала непосильним тягарем, передають Патріоти України. Ціни на все зростають, доходи скорочуються, а щоміся...