В Україні хочуть запустити нове велике будівництво: Стало відомо, що мають намір створити на Закарпатті

В Україні хочуть побудувати новий річковий порт з мультимодальним терміналом - завдяки йому можна буде організувати міжнародні перевезення. Очікується, що такий порт з'явиться у Закарпатській області. Про це повідомили у Закарпатській обласній державній адміністрації (ОДА). Там зазначили: з такою пропозицією до них звернулося держпідприємство "Адміністрація річкових портів", передають Патріоти України.

"На Закарпатті на березі Тиси може з’явитися річковий порт з мультимодальним терміналом. Це виробничо-перевантажувальний комплекс, який використовується для навантаження, розвантаження, зберігання вантажів тощо. Він може бути розташований на території залізничних станцій, аеропортів, морських та річкових портів", – йдеться в повідомленні.

Таким чином, зазначається, якщо порт буде збудовано, то завдяки йому можна буде організувати міжнародні перевезення Тисою "з виходом у більші судноплавні річки".

Відомого батюшку-співуна з "1+1", котрий поносив героїв Небесної сотні, зсадили з потягу, котрий прямував за кордон

субота, 25 травень 2024, 7:15

Переможця проєкту «Голос країни-7» священника Московської церкви Олександра Клименка не випустили за кордон через відсутність його даних в системі «Оберіг». Сам батюшка у себе в Facebook переконує, що виконав всі необхідні процедури для оформленні дозв...

Виплати скасують: Чому переселенцям можуть відмовити у допомозі в Україні

субота, 25 травень 2024, 6:56

У виплатах допомоги внутрішньо-переміщеним особам (ВПО) можуть відмовити у разі, якщо громаду виключено зі списку бойових дій або тимчасово окупованих територій, або якщо переселенці відсутні за місцем обліку або виїхали за кордон на постійне проживанн...