В Україні хочуть збільшити штрафи за перевищення швидкості - сплачувати доведеться тисячі гривень

У Верховній Раді анонсували посилення штрафів за перевищення швидкості на дорогах. Зокрема, згідно з підготовленим законопроєктом, за перевищення дозволеної швидкості на 80 км/год і більше доведеться заплатити 3 400 грн, передають Патріоти України.

"Законопроєкт пропонує посилювати відповідальність за суттєве перевищення дозволеної швидкості. А також за створення аварійної ситуації", – йдеться в повідомленні українського парламенту.

Там також зазначили: штраф у 3400 грн – не єдиний. Крім нього також передбачаються:

  • за перевищення дозволеної швидкості на 110 км/год та більше – 4 250 грн;
  • за перевищення дозволеної швидкості на 50 км/год, що спричинило аварійну ситуацію – 5 100 грн.

"Вже підготовлено проєкт закону, який передбачає збільшення штрафів за перевищення швидкості в Україні. Тим часом штрафи, що діють зараз, пропонують залишити", – розповіли у ВР.

Нагадаємо, штрафи за перевищення швидкості регулює ст. 122 Кодексу про адміністративні правопорушення. Вона передбачає відповідальність:

  • за перевищення швидкості більш ніж на 20 км/год – штраф у 340 грн;
  • більш ніж на 50 км/год – 1700 грн;
  • за створення аварійної ситуації – 1 445 грн або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року.

Скільки росіян насправді підтримують війну проти України: Авторитетний соціолог озвучив несподівані дані

середа, 4 жовтень 2023, 6:33

Підтримка війни серед російського суспільства повільно, але неухильно зменшується. Частка переконаних прихильників воєнних дій проти України в російському суспільстві – так звана «партія війни» – становить лише 10-15% населення. Про це заявив в інтерв'...

Небезпечний трюк довелось виконувати тричі: Каскадер встановив незвичайний світовий рекорд на вантажівці (відео)

середа, 4 жовтень 2023, 6:15

В Італії 43-річний каскадер Марко Давіде Джионі встановив незвичайний світовий рекорд Гіннеса. Водій проїхав на двох колесах вантажівки через вузьку щілину. Відео опублікували на YouTube-каналі Guinness World Records. Каскадеру знадобилося кілька спроб...