В Україні хочуть збільшити штрафи за перевищення швидкості - сплачувати доведеться тисячі гривень

У Верховній Раді анонсували посилення штрафів за перевищення швидкості на дорогах. Зокрема, згідно з підготовленим законопроєктом, за перевищення дозволеної швидкості на 80 км/год і більше доведеться заплатити 3 400 грн, передають Патріоти України.

"Законопроєкт пропонує посилювати відповідальність за суттєве перевищення дозволеної швидкості. А також за створення аварійної ситуації", – йдеться в повідомленні українського парламенту.

Там також зазначили: штраф у 3400 грн – не єдиний. Крім нього також передбачаються:

  • за перевищення дозволеної швидкості на 110 км/год та більше – 4 250 грн;
  • за перевищення дозволеної швидкості на 50 км/год, що спричинило аварійну ситуацію – 5 100 грн.

"Вже підготовлено проєкт закону, який передбачає збільшення штрафів за перевищення швидкості в Україні. Тим часом штрафи, що діють зараз, пропонують залишити", – розповіли у ВР.

Нагадаємо, штрафи за перевищення швидкості регулює ст. 122 Кодексу про адміністративні правопорушення. Вона передбачає відповідальність:

  • за перевищення швидкості більш ніж на 20 км/год – штраф у 340 грн;
  • більш ніж на 50 км/год – 1700 грн;
  • за створення аварійної ситуації – 1 445 грн або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року.

Уже не просто "золоті". В Україні знову подорожчали яйця: Що буде з цінами на продукт найближчим часом

вівторок, 6 грудень 2022, 14:28

В Україні продовжує підвищуватись вартість продуктів. На початку грудня знову подорожчали яйця. Стало відомо, в яких супермаркетах продукт можна купити дешевше, передають Патріоти України. Також з'явилася інформація, що буде з цінами найближчим часом.М...

Це її власне волосся? Пугачова здивувала фанів зачіскою (фото)

вівторок, 6 грудень 2022, 13:53

Відома співачка Алла Пугачова після переїзду в Ізраїль не стомлюється тішити публіку своїми виходами у світ. Так, у Тель-Авіві вона прийшла в театр на моновиставу "Я тут" актора Анатолія Бєлого, який виїхав з РФ, повідомляють Патріоти України. Зазначим...