В Україні можливий спалах холери: Кузін розповів, де найбільша небезпека

У Міністерстві охорони здоров'я запевнили, що Україна готова до можливого спалаху холери. Водночас у відомстві вважають, що захворювання, ймовірно, поширюватиметься лише на територіях, де відбуваються бойові дії та існують проблеми з водою. Про це сказав заступник очільника МОЗ, головний державний санітарний лікар Ігор Кузін в інтерв’ю ZN.UA в суботу, 28 травня, передають Патріоти України.

Раніше в ВООЗ попереджали, що в тимчасово захоплених Росією містах є висока ймовірність поширення холери та інших інфекційних захворювань.

Кузін наголосив: в Україні достатньо сильна матеріально-технічна, організаційна і навіть юридична база, є чіткі системи епідеміологічного нагляду і моніторингу за холерою.

"За рахунок такої системи епідеміологічного нагляду навіть один випадок холери буде доволі швидко діагностований, і запуститься система реагування, яка дозволить його локалізувати", – сказав представник відомства. Водночас Кузін запевнив, що Україна має вакцину проти холери, ефективність якої в середньому становить 80-85%.

За його словами, на тимчасово непідконтрольних Україні територіях ситуація може бути критична, бо немає доступу до інформації, немає розхідних матеріалів. Після звільнення захоплених Росією міст, мобільні бригади проводитимуть там роботи з аналізу навколишнього середовища. Нині така робота триває у чотирьох областях – Київській, Чернігівській, Житомирській та Сумській.

Карколомні схема з фальшивим обмінником дала збій: У Києві шукають шахраїв, чий квадрокоптер з валютою впав на сервісний центр МВС

понеділок, 27 червень 2022, 21:56

У Києві правоохоронці розшукують аферистів, які під виглядом обміну валюти викрали в чоловіка гроші.

Закликає вбивати українців та змушує дітей співати Z-пісні: Дитсадок у Кемерово став... рупором воєнної пропаганди

понеділок, 27 червень 2022, 20:44

Зазначається, що такі пости з'являються щодня. "Україна щодня втрачає до 1000 солдатів на полі бою. Дякую за це нашим відважним військовим!", "Російські військові виробили правильну тактику, яка приносить свої плоди!", "У Європі зростає кількість люде...