В Україні можуть скасувати автофіксацію порушень ПДР: Названо головну причину

В Україні запропонували визнати неконституційною фото і відеофіксацію порушень правил дорожнього руху, повідомляють Патріоти України з посиланням на інформацію заступника голови Комітету Верховної Ради з питань правової політики, представника Верховної Ради в Конституційному суді Ольги Совгирі.

Раніше до Конституційного Суду України надійшла скарга. Її автори поставили під сумнів конституційність залучення до адміністративної відповідальності власників транспортних засобів, які не керували авто в момент порушення.

На думку авторів скарги, автоматична фото і відеофіксація порушень ПДР в існуючому вигляді порушує принцип індивідуального характеру юридичної відповідальності, презумпцію невинуватості, а також право на професійну правову допомогу - постанова про притягнення до адміністративної відповідальності може виноситися без участі особи, яка допустила порушення ПДР.

Але Совгиря зазначає, що автоматична фіксація порушень виключає корупційну складову. На практиці автофіксація дала позитивні результати в ряді країн.

З архіву ПУ. У NASA показали, як виглядає "пустеля" посеред України з космосу (фото)

четвер, 26 листопад 2020, 2:00

Олешківські піски в Україні потрапили на фото NASA. Супутник Landsat 8 зняв розташований в 30 км від Херсона унікальний піщаний масив з космосу, передають Патріоти України 4 листопада 2019 року. "На північ від Чорного моря ландшафт південної України ря...

З архіву ПУ. "На людство чекають небачені муки": 11 тисяч вчених виступили зі страшним прогнозом

четвер, 26 листопад 2020, 1:00

Людей на планеті Земля чекають "небачені муки через кліматичну кризу", якщо не відбудуться серйозні зміни в глобальному суспільстві. Про це йдеться в жорсткому попередженні більш ніж 11 тисяч вчених, передають Патріоти України 5 листопада 2019 року. «М...