
Верховній Раді пропонують ухвалити проєкт закону, який би звільнив водія від відповідальності за те, що його пасажири їдуть без пристібнутих пасків безпеки. Наразі штраф за одну людину складає 510 гривень, а якщо автівка потрапила у ДТП - то суми значно більші, передають Патріоти України.
У парламенті зареєстрований проєкт закону, що вносить зміни до статті 121 Кодексу України про адміністративні правопорушення та інших законодавчих актів України щодо безпеки експлуатації транспортних засобів. Серед іншого йдеться й про використання ременів безпеки.
В чинному законодавстві йдеться: «Порушення правил користування ременями безпеки або
мотошоломами — тягне за собою накладення штрафу в розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».
Це положення пропонують викласти в такій редакції: «Порушення особою, яка керує транспортним засобом або пасажиром такого засобу правил користування ременями безпеки або мотошоломами — тягне за собою накладення штрафу в розмірі тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».
В Україні влітку можливе повернення планових відключень електроенергії тривалістю приблизно 2–3 години на добу в окремих містах і регіонах. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко, передають Патріоти України. З...
У селі Незнанів Львівської області розпочався процес беатифікації отця доктора Станіслав Сярок, який загинув у молодому віці під час радянських репресій, передають Патріоти України. Урочистості з нагоди початку процесу відбулися 25 червня в парафії Пре...