В Україні можуть запровадити обмеження щодо кількості порушень ПДД на рік: Що це означає

Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький розповів, що в Україні пропонують встановити обмеження для водіїв, які систематично порушують правила дорожнього руху (ПДД), – до трьох на рік. Про це він сказав під час круглого столу в "Укрінформі" з нагоди початку 1-го етапу "Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху".

"Певна категорія водіїв транспортних засобів мають по 20-25-30 порушень за календарний рік. Це свідчить про те, що відповідальність, яка існує нині, не діє. Потрібна більш актуалізована і конкретизована відповідальність для такого виду порушників", - зазначив Білошицький.

Так, Патрульна поліція вже ініціювала обговорення змін до правил ПДД за участю громадськості та профільних комітетів Верховної Ради, яка обмежить кількість можливих порушень – до трьох на рік. Як зазначив Білошицький, правоохоронний і транспортний комітети Ради підтримують цю ідею. Він додав, що близько половини усіх аварій стається через перевищення швидкості.

"На даний момент майже повністю відновлено систему автоматичної фіксації до рівня до повномасштабної війни. Зараз працює 260 камер автоматичної фіксації (до повномасштабної війни було 270). І лише за 4 місяці цього року зафіксовано і винесено 1 млн 376 тисяч 779 постанов про адміністративне правопорушення, зафіксованих в автоматичному режимі", - повідомив Білошицький.

"У нас є дуже чіткі сигнали": Влада Польщі попередила про можливий наплив біженців з України

четвер, 25 липень 2024, 21:30

З початку осені Росія значно посилила атаки на енергосистему України, що призвело до масштабних відключень світла та тепла по всій країні. Мільйони українців змушені жити в умовах постійних блекаутів, що створює нестерпні умови для проживання, особливо...

Хотів перетнути кордон, але... У Карпатах поблизу кордону з Румунією виявили тіло чоловіка

четвер, 25 липень 2024, 20:45

Під час патрулювання державного кордону прикордонний наряд виявив в гірській місцевості чоловіка без ознак життя, передають Патріоти України. Зазначається, що чоловік, ймовірно, намагався незаконно перетнути кордон, вибравши один із найскладніших маршр...