
На тлі наближення подорожчання ціни електроенергії для побутових споживачів, українців можуть розділити на чотири групи за рівнем споживання електрики, які будуть платити різну ціну "за світло", інформують Патріоти України.
Для домогосподарств, які споживають на місяць
При цьому влада може як "кістку" кинути населенню знижений тариф на споживання менш як 100 кіловат·годин. Не виключено, що він складе 1-1,2 гривні. Це буде піднесено як захист найбільш вразливих верств населення.
Але тих, хто споживає понад 100 кВт·год електроенергії, в Україні більше половини населення, і більшість з них - не олігархи, а прості громадяни. У когось з них не газова, а електрична плита, у когось - бойлер, адже в багатьох населених пунктах (на відміну від Києва) гарячої води не буває місяцями, у когось у домі електричне опалення.
Тому з новими тарифами українці запросто можуть вирватися в європейські лідери за дорожнечею електрики щодо розміру зарплати.
Окрім того, на осінь ще планується подорожчання гарячої води і опалення приблизно на 30-40%, які і зараз становлять левову частку витрат українців на "комуналку".
Пенсіонери мають низку пільг, зокрема, вони можуть не сплачувати податок на землю. Водночас в Україні запроваджують нову програму підтримки аграріїв, спрямовану на зміцнення одного з ключових секторів економіки. Фермери зможуть отримати до 1000 грн на ...
Відома угорська борчиня, віцечемпіонка Європи та учасниця Олімпійських ігор у Ріо 32-річна Жанет Немет загинула внаслідок падіння з 11-го поверху в столиці Болгарії Софії повідомляє fakti.bg. Раніше олімпійська чемпіонка пішла з життя у день презентаці...