
Обов'язковому лікуванню в умовах стаціонару підлягають хворі на COVID-19 пацієнти з групи ризику.Про це йдеться в повідомленні на сторінці Міністерства охорони здоров'я у Facebook, передають Патріоти України.
За оновленими стандартами госпіталізації хворих на COVID-19, до групи ризику належать пацієнти з тяжкою хронічною патологією дихальної та серцево-судинної системи, з тяжким перебігом артеріальної гіпертензії, декомпенсованим цукровим діабетом, імуносупресивними станами, нирковою недостатністю.
Також до цього переліку належать пацієнти з цереброваскулярними захворюваннями в стадії декомпенсації, онкологічними захворюваннями, тяжкими алергічними хворобами, аутоімунними захворюваннями.
В Україні пропонують суттєво підвищити штрафи за перевищення швидкості, а в окремих випадках запровадити значно жорсткіші фінансові санкції для системних порушників, передають Патріоти України. Згідно з оприлюдненими положеннями законопроєкту, розмір ш...
За даними журналістського розслідування, у полку “Скеля” за останні пів року зафіксовано щонайменше 26 випадків небойових смертей серед новобранців, передають Патріоти України з посиланням на "Бабель". Йдеться переважно про випадки, які офіційно поясню...