До лікарень прийматимуть не всіх: В Україні оновили стандарти госпіталізації хворих з COVID-19

Обов'язковому лікуванню в умовах стаціонару підлягають хворі на COVID-19 пацієнти з групи ризику.Про це йдеться в повідомленні на сторінці Міністерства охорони здоров'я у Facebook, передають Патріоти України.

За оновленими стандартами госпіталізації хворих на COVID-19, до групи ризику належать пацієнти з тяжкою хронічною патологією дихальної та серцево-судинної системи, з тяжким перебігом артеріальної гіпертензії, декомпенсованим цукровим діабетом, імуносупресивними станами, нирковою недостатністю.

Також до цього переліку належать пацієнти з цереброваскулярними захворюваннями в стадії декомпенсації, онкологічними захворюваннями, тяжкими алергічними хворобами, аутоімунними захворюваннями.

Хитрий план відправки на "СВО"? Кремль узявся за медицину - мігрантам можуть перекрити шлях до лікарень

неділя, 28 червень 2026, 9:48

У Росії можуть суттєво обмежити працевлаштування іноземців у сфері охорони здоров'я. Депутати пропонують скоротити перелік медичних професій, до яких матимуть доступ трудові мігранти, передають Патріоти України. За словами голови Держдуми РФ В'ячеслава...

Парфуми та косметика в Україні можуть стати розкішшю? Що зміниться з серпня

неділя, 28 червень 2026, 9:45

Із 3 серпня в Україні можуть зрости ціни на косметику та парфумерію через запровадження нових правил маркування продукції. передають Патріоти України. Відтепер виробники та імпортери повинні будуть наносити на кожну одиницю товару розширену інформацію,...