В Україні підвищаться ціни на проїзд у маршрутках: Перелік міст, де у вересні злетять тарифи

Жителям декількох міст України варто приготуватися до подорожчання проїзду в маршрутках. Ще в серпні чиновники анонсували зростання цін на квитки на 50%, і вже з вересня подорожчання відбудеться, передають Патріоти України.

В Одесі з 15 вересня проїзд в маршрутних автобусах, які курсують по місту, подорожчає до 10-11 гривень, в залежності від району. Про це місцевих жителів заздалегідь попередили. Зараз одесити платять за проїзд 7 грн, адже в останній раз ціни на проїзд в місті підвищувалися ще три роки тому.

У Бердянську Запорізької області вартість проїзду виросте з 6 грн до 8 грн. Точної дати підвищення жителям ще не озвучили, але станеться це найближчим часом. У Павлограді Дніпропетровської області вартість проїзду в залежності від дальності маршруту становитиме від 7 грн до 9 гривень. На сьогоднішній день за проїзд у маршрутці місцеві жителі платять 6 грн.

Подорожчає проїзд до кінця поточного року і в Сєвєродонецьку Луганської області. В даний час ціна проїзду становить 5 гривень. Перевозити пасажирів за таким тарифом перевізникам давно невигідно.

У Києві ціни на проїзд на початку літа вже підняли до 10 грн, проте не на всіх маршрутах. До лютого 2022 роки там, де квиток коштував 8 гривень, буде встановлена ціна - 12 гривень. Проїзд по 10 гривень подорожчає до 15 гривень.

Дівчина, яка сміливіша за деяких чоловіків: У РФ 11-класниця закидала військкомат "коктейлями Молотова"

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:40

У РФ продовжують фіксувати нові випадки підпалів. Цього разу проти мобілізації та війни РФ проти України вирішила виступити 11-класниця. І поки чоловіки-призовники тікають в інші країни, дівчина не побоялася закидати військкомат "коктейлями Молотова". ...

В Чернівцях підозрюваний у педофілії відкрив стрілянину під час затримання, загинула поліцейська (відео)

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:15

У понеділок, 3 жовтня, у Чернівцях трапилася надзвичайна ситуація під час затримання правоохоронцями особи, звинуваченої у розбещенні неповнолітніх. Підозрюваний відкрив стрілянину, внаслідок чого 1 поліцейська загинула, ще 1 поліцейський дістав поране...