
На Прикарпатті суд оштрафував водійку, яка пошкодила власний автомобіль після наїзду на яму на дорозі, передають Патріоти України.
Інцидент стався на одній із місцевих трас. Жінка в’їхала у вибоїну, через що її автівка зазнала пошкоджень. Однак у суді дійшли висновку, що водійка нібито була недостатньо уважною за кермом та не врахувала дорожню обстановку.
У результаті жінку притягнули до відповідальності та оштрафували.
Ситуація викликала активне обговорення в соцмережах, адже багато водіїв вважають несправедливим покарання людей через неналежний стан доріг. Українці також звертають увагу на те, що часто саме ями та вибоїни стають причиною аварій і пошкодження транспорту.
У Китаї виявили скамʼянілий череп, вік якого датується приблизно одним мільйоном років. Така знахідка змушує вчених переглянути деякі давно уставлено уявлення, передають Патріоти України з посиланням на Daily Galaxy. . Зокрема після цифрової реконстру...
У липні 2026-го частина українців зможе отримувати значно вищі пенсійні виплати. Для окремої категорії громадян держава гарантує мінімальну пенсію на рівні 16 500 грн. Це у кілька разів перевищує загальний мінімум — 2 595 грн .Хто має право на такі вип...