"Навела страху на ворога": В Україні почалися випробування потужної зброї (фото, відео)

Міністерство оборони України проводить випробування великокаліберної стрілецької зброї вітчизняного виробництва. Зокрема, випробовуються 12,7-мм єдиний кулемет і 14,5-мм антиматеріальна гвинтівка, передають Патріоти України.

Як повідомляється на сайті МОУ, міністр оборони Андрій Таран розповів, що цими зразками планується поповнити арсенал стрілецької зброї "крупних калібрів" Збройних сил України.

За його словами, нові розробки здатні уражати легкоброньовані об’єкти. "Із задоволенням інформую, що вже проходить попередні випробування 12,7×108 мм єдиний кулемет від ТОВ "ХАДО-Холдинг". Упевнений в успіху, адже великокаліберні антиматеріальні гвинтівки цього підприємства у 2020 році були прийняті на озброєння ЗСУ і вже навели страху на ворога", – зазначив Таран.

Він додав, що успішне завершення усіх випробувань дозволить забезпечити потребу у кулеметах калібру 12,7×108 мм. Їх використовують не лише загальновійськові підрозділи, але й встановлюють на багатьох видах бойової техніки, кораблях та гелікоптерах.

Великокаліберна багатозарядна антиматеріальна гвинтівка калібру 14,5×114 мм із напівавтоматичним механізмом заряджання наразі теж проходить попередні випробування.

З архіву ПУ. "Зустрів вату. З ножем. Вночі. Прикро. Але їм ніколи не вдасться мене зламати. Хіба що вбити": Поранено відомого українського продюсера

четвер, 24 червень 2021, 15:00

Олександр Ягольник вважає, що напад було скоєно з політичних мотивів. Відомий український музичний продюсер Олександр Ягольник заявив, що в п'ятницю, 8 червня 2018 року, на нього було скоєно напад, передають Патріоти України. За словами Ягольника, він ...

"Мутант" уже в Україні: У МОЗ розповіли, чи захищені щеплені громадяни від інфікування штамом "Дельта"

четвер, 24 червень 2021, 14:56

Міністр охорони здоров'я Віктор Ляшко розповів, чи захищені щеплені громадяни від інфікування штамом коронавірусу "Дельта" та яким може бути перебіг COVID-19. Про це він заявив в ефірі телеканалу "Україна 24", передають Патріоти України. "Досить велика...