В Україні вже 22 серпня набудуть чинності норми про штрафи за порушення термінів митного режиму власниками автомобілів на іноземній реєстрації. Відповідні покарання для власників "євроблях" повинні були набути чинності ще навесні, проте Верховна Рада підтримала відтермінування для введення штрафів, повідомляють Патріоти України.
Які штрафи введуть:
Також з четверга припиняє діяти 25% знижка на розмитнення автомобілів на іноземній реєстрації, після чого акциз необхідно буде платити в повному обсязі.
Митне оформлення здійснюється за умови добровільної сплати до державного бюджету 8500 гривень (500 неоподатковуваних мінімумів), якщо це авто перебуває на території України з порушенням вимог Митного кодексу.
Гроші має сплатити фізична особа, яка є власником "євробляхи" або особа, уповноважена розпоряджатися нею і декларує такий транспортний засіб для вільного обігу на території України.
Жінка з Костянтинівки понад 18 років ховала у квартирі муміфіковане тіло старшої доньки, передають Патріоти України. Майже рік ще одна донька писала заяви до поліції та соціальних служб, поки ті нарешті вилучили тіло померлої, а саму мати госпіталізува...
з 29 червня о 08:30 в Україні тимчасово призупинять роботу послуги перенесення мобільного номера (MNP). Скористатися сервісом не можна буде протягом трьох днів — до 2 липня о 08:30, передають Патріоти України. Обмеження пов'язане з проведенням технічно...