В Україні покарали відомого актора: Задіяний у пропагандистському фільмі, який знімають в окупованому Маріуполі

Мінкульт вніс до "чорного списку" російського актора Кирила Кузнєцова, який до повномасштабного вторгнення часто знімався в українських проєктах, передають Патріоти України.

На його рахунку ролі в таких серіалах, як "Місце під сонцем", "Алмазна корона", "Чужа", "Мій милий найденець", "Поговори з нею", "Всупереч долі" і багато інших.

Незважаючи на те, що його завжди приймали в Україні і давали йому можливість заробити, він все одно вирішив стати на бік зла, обравши Російську Федерацію. Зараз Кузнєцов активно знімається в пропагандистських серіалах. Відомо, що він задіяний у фільмі "20/23", який знімається в окупованому Росією Маріуполі. Також він брав участь у концерті "Слава захисникам вітчизни", який відбувся в лютому 2023 року.

Варто зазначити, що до "чорного списку" Мінкульту потрапив й інший російський актор - Віктор Бабак. Він також підтримує злочинний режим Кремля і у своїх соцмережах пише антиукраїнські висловлювання.


В Україні для кількох категорій скасували плату за доставку газу? Все, що треба знати

п’ятниця, 19 квітень 2024, 15:30

Більшість споживачів газу найближчим часом сплачуватимуть за газ, як і раніше, за старими тарифами, передають Патріоти України. Варто пам'ятати, що окремо потрібно сплачувати за «блакитне» паливо і за його доставку. Щодо останнього платежу у мережі н...

У Держпраці заявили, що під час воєнного стану українців не можна звільняти за прогули: Що треба знати

п’ятниця, 19 квітень 2024, 15:22

Державна служба з питань праці заявила про те, що прогули тих співробітників, які переїхали в інший регіон або виїхали за кордон під час воєнного стану, не можуть бути причиною звільнення. Замість звільнення їх можна відправити в неоплачувану відпустку...