
У Міністерстві енергетики заявляють про покращення ситуації із електроенергією. Про це повідмоив заступник міністра енергетики Микола Колісник в ефірі телемарфону у неділю, 21 липня, передають Патріоти України.
"До цього ми мали чотири черги, були аварійні графіки відключень з об'єктивних причин. Подальше поліпшення з відключеннями пов'язано, перш за все, з покращенням погодних умов, жахлива спека спадає. Також це пов'язано з ремонтними кампаніями на об'єктах генерації", - пояснив він.
Водночас він попередив, що ризики продовження обстрілів ворогои об'єктів цивільної енергетичної інфраструктури існують. "На сьогодні ми маємо дефіцит, як наслідок обстрілів, 8 комплексних атак на об'єкти енергетичної інфраструктури. Це дефіцит генерації 9 гігават - досить значний об'єм", - додав посадовець.
На тлі пекельної спеки в Європі, яка обрушилася на континент останніми днями, французька столиця Париж ввела тимчасову заборону на вживання алкоголю в громадських місцях. . Як пише The Guardian, місцева влада пішла на такий крок через те, що лікарні м...
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...