
У Міністерстві енергетики заявляють про покращення ситуації із електроенергією. Про це повідмоив заступник міністра енергетики Микола Колісник в ефірі телемарфону у неділю, 21 липня, передають Патріоти України.
"До цього ми мали чотири черги, були аварійні графіки відключень з об'єктивних причин. Подальше поліпшення з відключеннями пов'язано, перш за все, з покращенням погодних умов, жахлива спека спадає. Також це пов'язано з ремонтними кампаніями на об'єктах генерації", - пояснив він.
Водночас він попередив, що ризики продовження обстрілів ворогои об'єктів цивільної енергетичної інфраструктури існують. "На сьогодні ми маємо дефіцит, як наслідок обстрілів, 8 комплексних атак на об'єкти енергетичної інфраструктури. Це дефіцит генерації 9 гігават - досить значний об'єм", - додав посадовець.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Раніше астрофізик з Оксфорда Брайан К. Лакі припустив, що сліди інопланетних технологій могли зберегтися у місячному пилу разом із міжзоряною речовиною. Цей підхід доповнює нове пояснення проблеми пошуку позаземного життя: дослідники з Інституту SETI в...