В Україні поліцейські придумали, як штрафувати водіїв, які нічого не порушили, але суд поставив крапку у справі

Восьмий апеляційний суд у Львові скасував штраф, виписаний поліцейськими водієві, викривши "схему", завдяки якій правоохоронці підставляли автовласників, передають Патріоти України.

Як пише «Твоя машина», у суді розглядалася справа водія, якого восени минулого року зупинили патрульні — причиною були брудні номерні знаки. Було складено протокол, водія оштрафували на 1190 гривень. Однак у судовому порядку вдалося встановити, що тоді погода була поганою і водій не міг бачити, що на його номери налип сніг.

Видання стверджує, що під час розгляду справи суд з'ясував, що патрульні свідомо зупиняли транспортні засоби із забрудненими номерними знаками під час несприятливих погодних умов для «кількості справ про адміністративні правопорушення/статистику». Цей факт був підтверджений у тому числі й розмовою інспекторів, яка була зафіксована записами з їхніх бодікамер. Справа щодо водія була закрита, штраф скасували.

Уроки з Конгресу

субота, 20 квітень 2024, 22:50

Пізнє, але критично важливе рішення Палати представників Конгресу означає, що тисячі і тисячі найкращих синів і дочок України залишаться живі, а загарбницькі плани путіна підуть прахом. Подумайте над цим, поки Україна видихнула з полегшенням.

Послуга коштувала не дуже дорого: У Києві затримали чоловіків, які "допомагали" складати іспити з водіння

субота, 20 квітень 2024, 22:44

У Києві правоохоронці викрили чоловіків, які за гроші допомагали скласти іспіти з водіння у сервісних центрах МВС. Про це інформує пресслужба столичної прокуратури, передають Патріоти України. За даними слідства, один з фігурантів справи використовував...