
Відсьогодні, з 5 червня, рішенням Кабміну послаблюються карантинні обмеження, передають Патріоти України.
Так, згідно з документом з 5 червня дозволяється:
• робота закладів громадського харчування, зокрема приймання відвідувачів у приміщеннях, за умови дотримання протиепідемічних заходів;
• особам старше 60 років не дотримуватися зобов’язання щодо самоізоляції;
• проведення релігійних заходів у приміщенні за умови перебування не більше 1 особи на 5 м²;
• проведення акредитації освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, у віддаленому режимі, а також ухвалення рішення про умовну акредитацію освітніх програм без проведення або з частковим проведенням акредитаційної експертизи до 1 вересня 2020 року.
Крім того, поновлюється авіаційне сполучення:
• з 5 червня — внутрішнє авіасполучення;
• з 15 червня — міжнародне авіасполучення з державами, які відкрили аеропорти для рейсів з України.
Зазначимо, що здійснення перевезень пасажирів легковими автомобілями дозволятиметься в кількості до 5 осіб включно з водієм (без урахування дітей віком до 14 років).
У разі невідповідності епідемічної ситуації в регіоні показникам для послаблення заходів протягом трьох днів поспіль, регіональна комісія ТЕБ і НС зобов’язана зібратися позачергово та скасувати послаблення деяких карантинних обмежень.
Верховний Суд підтвердив законність створення ландшафтного заказника "Протасів Яр" на 16 із 20,5 гектарів зеленої зони. Рішення захищає частину ділянки від забудови, однак долю інших частин території продовжують вирішувати. . Про це повідомили в грома...
У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...