В Україні посилили покарання за продаж електронних сигарет дітям

В Україні прийняли за основу законопроект про посилення відповідальності за продаж електронних сигарет і рідини до них дітям. Про це повідомляють на сайті Верховної Ради України, передають Патріоти України.

Законопроектом №3628 пропонується з 1 січня 2021 року ввести адміністративну відповідальність за порушення правил торгівлі товаром. Штрафи збільшать від 400 до 1400 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (зараз вони становлять від 100 до 1000).

Ухвалення закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за правопорушення у сфері продажу дітям електронних сигарет і рідин, що використовуються в електронних сигаретах" підтримали 272 народних депутата. Ніхто не був проти. Але не голосували 55 депутатів.

Перевершити важко: У мережі показали моторошні костюми на Геловін із минулих століть (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:30

При створенні костюмів у кінці 19 – початку 20 століття часто використовувалися образи тварин, клоунів чи ляльок. У мережі показали добірку фото з моторошними костюмами на Геловін кінця 19 – початку 20 століття. Знімками поділився Telegram-канал "r/етр...

"Зарядись!": У столиці встановили лави з сонячними панелями (фото)

неділя, 1 листопад 2020, 0:22

Тепер вулиця Політехнічна відповідає своїй назві. У Києві на вулиці Політехнічній встановили 20 нових урн та 20 нових лав, з них 5 мають сонячні батареї, тож можна зарядити свої гаджети, передають Патріоти України з посиланням на ВigКyiv. Як зазначив в...