"В Україні проведуть нову індексацію пенсій", - нардеп

Як повідомила народна обраниця, збільшення пенсійних виплат на 12-13% очікується в березні 2020 року.

Глава комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова заявила, що українських пенсіонерів чекає чергове підвищення пенсій, передають Патріоти України з посиланням на Подробности.

"Підвищення пенсій буде, в березні ми будемо індексувати. В тому числі, підвищення пенсій буде відбуватися за рахунок зростання прожиткового мінімуму", - заявила Галина Третьякова.
Також глава комітету Верховної Ради розповіла, що рівень прожиткового мінімуму, зазначений в ст.7 закону про Держбюджет на 2020 рік, проанонсовано як чесний прожитковий мінімум.
Підвищення пенсій на 12-13% буде можливо за рахунок двох факторів - інфляції і зростання фонду заробітної плати.
Також депутат відзначила, що Верховна Рада України дала установку Кабміну мінімізувати або повністю подолати різницю між прожитковим мінімумом, встановленим сьогодні, і прожитковим мінімумом, який згідно з Конституцією України повинен бути забезпечений пенсіонерам.

Бабине літо в Україні триватиме тиждень: Синоптик Діденко назвала точні дати

вівторок, 4 жовтень 2022, 10:30

Найближчим часом в Україну завітає бабине літо, яке триватиме тиждень. Про це розказала відомий синоптик Наталка Діденко, передають Патріоти України. "З середи, 5 жовтня, до середи, 12 жовтня, нарешті прийде до нас у гості бабине літо!" - спрогнозувала...

В Україну йде справжнє бабине літо: Синоптики назвали точні дати потепління

вівторок, 4 жовтень 2022, 6:56

В Україні за кілька днів очікується потепління. Дощі покинуть територію нашої країни, а температура підійматиметься вище +20 градусів. Такий прогноз оприлюднив народний синоптик Стас Щедрін, передають Патріоти України. За його словами, повсюди стовпчик...