В Україні прийняли несподіване рішення по багастраждальному ракетному крейсеру, який ніяк не можуть добудувати (відео)

Доцільності у добудові ракетного крейсера "Україна" немає, тому необхідно розглянути можливість продажу цього корабля. Він нині утримується на Миколаївському суднобудівному заводі, каже гендиректор "Укроборонпрому" Айварас Абромавичус, передають Патріоти України.

"В України немає потреби у крейсері такого масштабу, тому ми розглядатимемо можливість продажу цього крейсера. Ми будуватимемо нові кораблі: меншого масштабу та у більшій кількості, виходячи із потреб наших Збройних сил", – повідомив Абромавичус.

Ракетний крейсер "Україна" розроблявся у 70-х XX ст. для знищення авіаносців у океанах. Він вже нездатен ефективно діяти у сучасних умовах і не непридатний для застосування у Чорному та Азовському морях. Стан готовності корабля - 90%.

Хіти тижня. "Тарілка" зависла над посадкою: У Польщі помітили НЛО і спіймали його на фото

понеділок, 6 липень 2020, 2:00

У Польщі помітили НЛО. Дивний об'єкт величезного розміру вдалося зняти на фото смартфона одному з очевидців. Непізнаний літаючий об'єкт помітили в 280 км від столиці Польщі Варшави. Він завис над польським селом Ястрово, передають Патріоти України. Міс...

З архіву ПУ. Стало відомо, які популярні лампи викликають рак, - ANSES

понеділок, 6 липень 2020, 1:00

Ці світильники викликають втрату зору, провокують головні болі, хронічну втому і навіть призводять до онкології. Світлодіодні світильники негативно впливають на здоров'я людини – призводять до втрати зору, провокують головні болі, хронічну втому і наві...