В Україні прийняли несподіване рішення по багастраждальному ракетному крейсеру, який ніяк не можуть добудувати (відео)

Доцільності у добудові ракетного крейсера "Україна" немає, тому необхідно розглянути можливість продажу цього корабля. Він нині утримується на Миколаївському суднобудівному заводі, каже гендиректор "Укроборонпрому" Айварас Абромавичус, передають Патріоти України.

"В України немає потреби у крейсері такого масштабу, тому ми розглядатимемо можливість продажу цього крейсера. Ми будуватимемо нові кораблі: меншого масштабу та у більшій кількості, виходячи із потреб наших Збройних сил", – повідомив Абромавичус.

Ракетний крейсер "Україна" розроблявся у 70-х XX ст. для знищення авіаносців у океанах. Він вже нездатен ефективно діяти у сучасних умовах і не непридатний для застосування у Чорному та Азовському морях. Стан готовності корабля - 90%.

Хіти тижня. Все трапилося дуже швидко: Софія Ротару готується до весілля (відео)

п’ятниця, 22 листопад 2019, 0:35

Племінниця відомої співачки збирається заміж. Племінниця Софії Ротару, співачка й дизайнерка Софія Хлябич, більш відома під псевдонімом Соня Кей (Sonya Kay), зібралася заміж. Так, про свої заручини зірка розповіла на особистій сторінці в Instagram і по...

Таємниця перевала Дятлова: Туристи могли загинути від страшної інфекційної хвороби

п’ятниця, 22 листопад 2019, 0:08

Після того, як загиблих поховали, на кладовищі були проведені якісь секретні заходи. З'ясувалася ще одна таємниця перевалу Дятлова. Як виявилося, туристів перед тим як ховати, покрили спеціальним захистом. Їх вириті могили мабуть обробили спеціальним з...