В Україні різко впали ціни на полуницю: Скільки коштує ягода у різних регіонах

В Україні ціна на полуницю в червні почала різко знижуватись. Експерти кажуть, що це пов'язано з поліпшенням погодних умов, і вартість ягід буде знижуватись далі. Про це повідомляють аналітики EastFruit, передають Патріоти України.

За словами аналітиків, погодні умови призвели до прискорення темпів дозрівання полуниці в більшості регіонів України. Тому ціна на ягоду почала падати.

Яка ціна на полуницю?

У Києві, 10 червня, дрібногуртові ціни на полуницю не опускалися нижче 50 грн/кг. А вже 11 червня її вже можна придбати за 35 грн/кг. Оптові ціни на ягоду в південних регіонах приблизно відповідають цінам у Києві. Але в західному регіоні країні, зокрема, у Львові, полуницю продають в середньому на 7-10 грн/кг дорожче. Все тому, що там сезон тільки розпочинається, а масово ягода надходить з більш південних регіонів.

Експерти прогнозують, що пік збирання полуниці може припасти на 15-18 червня, коли ціни можуть опуститися до мінімальних показників. А от оптова ціна може впасти до рівня 25 грн/кг. Відзначається, що через погані погодні умови на ринках України аномально довго не було полуниці відкритого ґрунту, тому тепличні ягоди продавалися в середньому у два рази дорожче, ніж торік.

Він мав би бути менш зараз ним, але...: Вчені дізналися, що посилило індійський штам COVID-19

середа, 23 червень 2021, 11:59

Японські біологи з'ясували, що стійкість індійського штаму коронавіруса нового типу (варіанта Дельта) до антитіл пов'язана з мутацією P681R. Результати дослідження були опубліковані на сайті препринтів bioRxiv, передають Патріоти України.

Під Одесою на узбережжі моря оселилися лисиці, які не бояться людей (фото)

середа, 23 червень 2021, 11:29

За 30 кілометрів від Одеси на штучних пляжах селища міського типу Фонтанка в каменях оселилися лисиці. Дикі тварини живуть там вже близько пів року і зовсім перестали боятися людей. Світлини із лисицями опублікував місцевий фотограф у Facebook, передаю...