В Україні ще 10 людей заразилися коронавірусом

10 нових випадків зафіксовано у Чернівецькій області.

Станом на 22:00 20 березня в Україні підтверджено 39 випадків коронавірусної інфекції COVID-19. Про це в Telegram-каналі "Коронавірус Інфо" повідомило Міністерство охорони здоров'я, передають Патріоти України.

"10 нових випадків зафіксовано у Чернівецькій області", - йдеться у повідомленні. Наразі в Україні 3 летальні випадки від COVID-19 . Водночас пацієнт, у якого першого було зафіксовано COVID-19, уже одужав.

Ви будете здивовані: Дослідники назвали день тижня, у який найчастіше трапляються серйозні серцеві напади

вівторок, 6 червень 2023, 15:29

Дослідження показали, що серйозні серцеві напади частіше трапляються у понеділок, ніж будь-якого іншого дня. Аналіз медичної документації показує, що ймовірність серцевого нападу в перший день робочого тижня вища на 13%, передають Патріоти України. Дос...

Не став ховатися за спинами відомих та впливових батьків: У Києві попрощалися з 21-річним героєм Остапом Оністратом, котрий віддав життя за Україну (відео)

вівторок, 6 червень 2023, 14:40

В Києві проводили в останню путь 21-річного Остапа - сина відомого банкіра та бізнесмена Андрія Оністрата (котрий й сам пішов воювати в ЗСУ) та відомої спортсменки Ганни Запорожанової. . Прощання відбулося в греко-католицькій церкві святого Василя Ве...