В Україні сільські школи майже на 5 років відстають від шкіл у містах: Бабака шокували результати PISA-2022

Голова комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак шокований різницею між результатами навчання учнів із міст та сіл, які стали відомі з дослідження PISA-2022. Він підкреслив, що за окремими напрямками тестування різниця становить понад 4,5 року навчання.Про це посадовець розповів "Інтерфакс-Україна". Він зазначив, що попри те, що ця різниця була великою і до цього, проте нині вона стала ще більшою, передають Патріоти України.

"Якщо ви детально прочитаєте великий звіт за результатами дослідження, то ви побачите, що різниця між великими містами, маленькими містами та селами в результатах насправді шокуюча. І раніше була велика різниця, але зараз вона стала ще більшою", – зазначив Бабак.

Він також додав, що успіхи українських школярів у великих містах показують кращі результати, ніж у середньому в Європі, проте учні сільських місцевостей мають суттєву різницю. За його словами, це велика проблема, яку потрібно вирішувати. Зокрема, він зазначив, що, можливо, існує вірогідність повернення субвенцій на створення освітнього простору та спеціалізованих кабінетів. Згідно з результатами PISA-2022, школярі з сіл та міст мають різницю у 92 бали, що відповідає 4,5 рокам навчання.

Українська порноакторка Джозефіна Джексон розповіла, скільки заробляє та що думають про її професію батьки

неділя, 21 квітень 2024, 16:55

Світова зірка фільмів для дорослих Джозефіна Джексон, яка взяла участь у благодійній фотосесії із захисниками України, в інтерв'ю ВВС News Україна розповіла, чи схвалили батьки її вибір професії, передають Патріоти України. «Ми з ними це не обговорюємо...

Непереможний український боксер брутально нокаутував співвітчизника (відео)

неділя, 21 квітень 2024, 16:46

Українець Єгор Великовський (11−0, 7 КО) здобув свою одинадцяту перемогу на професійному рингу. У рамках вечора боксу в Мюнхені українець переміг співвітчизника Петра Лакоцького (3−5, 3 КО), передають Патріоти України. Зі старту бою Лакоцький показував...