1 квітня в Україні починається другий етап медичної реформи. Під час цього етапу лікарні фінансуватимуть не за кількістю ліжок, а за конкретно надані послуги, а оплата буде відбуватися за розробленим тарифами. передають Патріоти України.
Відтепер лікарні отримуватимуть гроші з бюджету за кожного вилікуваного пацієнта. В країні будуть діяти нові тарифи на більшість медичних послуг.
Так, за прийняті пологи держава виділить 8,1 тисячі, а за інфаркт - 16 тисяч. Крім того, за допомогу людині з психічним розладом лікарня отримає 7,4 тисячі.

Також з 1 квітня повинна збільшитися зарплата лікарів. Якщо фахівець провів для вас консультацію, то його робота буде оплачена. Якщо пацієнту зробили операцію - лікарня отримає конкретну суму. У МОЗ вважають, що таким чином лікарі повинні будуть отримувати більше і не стануть брати хабарі з пацієнтів.
Цікаво, що без направлення пацієнту доведеться платити з власної кишені. Але і тут є винятки, так як без направлення можна буде безкоштовно звернутися до психіатра, гінеколога, нарколога, педіатра і стоматолога (з гострим болем).
Ліки, як і раніше, лікарні будуть закуповувати самі. При цьому купувати можна тільки препарати з Національного переліку лікарських засобів.
Всього в Україні затвердили 27 пакетів медичних послуг, які з 1 квітня будуть безкоштовні:
У Китаї легкий спортивний літак врізався у найвищий хмарочос Пекіна - вежу Citic Tower, що спричинило евакуацію людей, а уламки літака розлетілися по території центрального ділового району столиці, передають Патріоти України з посиланням на видання SCM...
Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив, що усі його пояси вакантні і чекають на своїх нових володарів. Український боксер записав відео, розмістивши його в Instagram з поясненням такого свого рі...