В Україні стартувала вакцинація від грипу: Чи здатна вона захистити від коронавірусу

На тлі пандемії коронавірусу, в Україні також зростає захворюваність на грип. У країні почалася вакцинація проти грипу. Про це повідомляє Міністерство охорони здоров'я України, передають Патріоти України.

Всього до епідсезону 2020-2021 років в Україні поставлено 665 тисяч доз вакцини проти грипу. Найближчим часом 40 тисяч з них будуть надані для щеплення медпрацівників, які працюють з хворими на коронавірусну інфекцію.

"Не дивлячись на те, що інфекційна хвороба, викликана вірусом грипу, зазвичай протікає в неускладненій формі, вона може приводити і до важкого перебігу ... Циркуляція вірусів грипу під час пандемії COVID-19 в осінні і зимові місяці може мати важкі наслідки для вразливих груп населення. Тому важливим пріоритетом в цьому сезоні є вакцинація медпрацівників, які надають допомогу пацієнтам і реалізують заходи боротьби з COVID-19", - сказав заступник Міністра охорони здоров'я - головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Відзначається, що в минулому епідсезоні в Україні від грипу вакцинувалися 238 079 людей (0,6% населення), частка дітей серед щеплених склала 10,5%.

При цьому, як пише ORF.at, глава підрозділу Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) по готовності і боротьбі з грипом Анн Моен нагадала, що вакцина від грипу не захищає від коронавірусної інфекції.

Вона попередила про можливий брак вакцини від грипу через великий попит, який пов'язаний з пандемією коронавірусу. Моен зазначила, що масштабною вакцинацією уряди деяких країн хотіли запобігти збільшенню числа важких випадків грипу, щоб мати ліжка для пацієнтів з COVID-19.

Забути про дешевий вітчизняний продукт: Українським фермерам стає невигідним вирощування цукрових буряків

субота, 28 листопад 2020, 10:05

Зміна клімату в Україні на більш посушливий змушує аграріїв переглядати перелік культур для вирощування. Зачепило це і цукрову галузь. «Минулого року посіяли 16 га буряка, а зібрали порядку 1,5 тисяч тонн у фізичній вазі. Цього року 23 га, а зібрали у...

Додаємо по тисячі в день: В Україні знов добовий антирекорд захворюваності на COVID-19

субота, 28 листопад 2020, 9:10

В Україні за останню добу зафіксовано 16 294 нових випадки коронавірусної інфекції, повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов. Це новий рекорд по захворюваності COVID-19, зазначають Патріоти України. За даними міністра, станом на 28 листопада ...