В Україні триває дерашиїзація: В Ізмаїлі почався демонтаж пам’ятника Суворову

В місті Ізмаїл на Одещині 1 грудня почали демонтаж пам’ятника Олександру Суворову, повідомляє інформаційна агенція "Юг.Today".

Як зазначається, 29 жовтня депутати Ізмаїльської міськради проголосували за перенесення пам'ятника російському генералу Олександру Суворову до музею, але пізніше, 11 листопада, вирішили, що монумент варто перенести на територію КП "Ізмаїльське виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства". 16 листопада, готуючи пам'ятник Суворову в Ізмаїлі до демонтажу, його огородили дерев'яним парканом.

За демонтаж пам'ятника Суворову в Одесі 30 листопада проголосувала Одеська міська рада.

Хотів "здивувати" матір: 12-річний хлопець проводив "експеримент" та випадково загинув

четвер, 9 лютий 2023, 0:37

Старший коронер графства Ессекс Лінкольн Брукс заявив, що Арчі помер від "ішемічної травми мозку". Трагедія сталась через витівку хлопця, якою він хотів шокувати свою матір. . Відомо, що хлопчика знайшли непритомним у квітні 2022 року, до серпня він пе...

Належала непростій людині: На Кіровоградщині чоловік намагався продати через Інтернет унікальну прикрасу ІІІ століття (фото, відео)

середа, 8 лютий 2023, 23:52

Відомо, що чоловік відкопав срібний пояс на території Хмельницької області. А згодом виставив археологічну знахідку на Інтернет-форумі. Там незаконно привласнений скарб придбав один із учасників обговорення. Однак незаконну оборудку викрили правоохорон...