В Україні введуть нові автомобільні права і техпаспорт: До чого готуватися водіям (документ)

В Україні розробили водійські права і техпаспорт нового формату. Зокрема, в документах з'являться нові позначки, передають Патріоти України.

Як написав у своєму Telegram-каналі народний депутат Олексій Гончаренко, Кабінет міністрів України вже затвердив нові зразки водійських прав і техпаспорта. Також він опублікував документ, в якому детально описуються права та техпаспорт нового зразка.

Що зміниться в правах

Тепер у водійському посвідченні нового зразка буде вказуватися інформація про надання згоди на посмертне донорство, а також інформація про групу крові та резус-фактор водія.

Таким чином, українські автомобілісти в разі потрапляння у смертельну ДТП зможуть пожертвувати свої органи. Необхідна інформація про донорство буде вказуватися в правах з письмової згоди їх власника. Якщо ж водій відмовиться від участі в програмі посмертного донорства та вказівки групи крові в документах, водійські права підлягають заміні на аналогічні без зазначених відміток.

Що зміниться в техпаспорті

Що стосується техпаспорта, тепер в ньому буде вказуватися екологічна норма, якій відповідає транспортний засіб – наприклад, Євро 2, Євро 6 і ін.

Важливо також відзначити, що ті документи, які були видані до набрання чинності постанови про впровадження нових водійських прав і техпаспорта, залишаються в силі - вони будуть дійсними до закінчення терміну своєї дії.

Дуже ржавий і з "темним" минулим: Автомобіль зі слідами від куль виставили на продаж за $5000

вівторок, 22 вересень 2020, 15:15

У мережі виставили на продаж незвичайний автомобіль. Це пікап на базі Hudson Super Six 1947 року, який знайшли в пустелі зі слідами від куль на кузові, передають Патріоти України. Оголошення про продаж "Хадсона" було розміщено на сайті eBay. В описі з...

З архіву ПУ. "Донбас - це ракова пухлина, киньте в пельку імперії, хай подавиться!": Український класик "напророчив" війну на Донбасі за 20 років до її початку

вівторок, 22 вересень 2020, 15:00

Український письменник Олесь Гончар у своєму нотатнику у червні 1993 року зробив запис, який цензор, коли виходив друком тритомник щоденника, без відома автора вилучив, зазначають Патріоти України. "Донбас - це ракова пухлина, то відріжте його, киньте ...