В Україні з таких лише один: Дніпрянин відновив унікальний британський автомобіль

Мешканець Дніпра Віктор Боняк відновив єдиний в Україні автомобіль Wolseley Mark 2, зазначають Патріоти України. У 2014 році йому вдалося придбати англійський автомобіль Wolseley Mark 2 1969 року випуску. Машина була в поганому стані, повідомляє 49000.com.ua.

Компанія Wolseley з'явилася у 1901 році. Створювала дорогі моделі автівок та конкурувала з "Роллс-Ройсом". Після Першої світової війни справи погіршилися і компанії довелося переключитися на легкі спортивні моделі.

Згодом Wolseley Motors Limited придбав автовиробник Morris Motors Limited.

Автореставратор заявив, що його автомобіль був створений на базі Mini Cooper. Усього було випущено 24 тис. одиниць Wolseley Mark 2.

Віктор Боняк представить автомобіль на виставці ДАРС-2020.

Палац, де жила Роксолана: У Топкапи провели розкопки та знайшли дещо унікальне (фото)

п’ятниця, 16 квітень 2021, 23:42

У турецькій столиці Стамбулі досліджували палац Топкапи. Науковці під час підземних досліджень там виявили галерею римського періоду, повідомляють Патріоти України із посиланням на іноземні ЗМІ. Галерея була знайдена під час надземних та підземних робі...

"Озеленення йде повним ходом": У Києві комунальники вразили пішоходів своїм ноу-хау (фото)

п’ятниця, 16 квітень 2021, 23:20

У Києві помітили незвичайний спосіб висадки дерев - одне з них опинилося на тротуарі біля регульованого переходу для пішоходів. Відповідні фото оприлюднено на сторінці "Київ оперативний" у Facebook, передають Патріоти України. "На проспекті Відрадному ...