В Україні з'явиться супершвидкісний інтернет 5G: Названо нову дату

В Україні зовсім скоро з'явиться сучасний надшвидкий інтернет стандарту 5G. У Кабінеті міністрів затвердили план заходів щодо підвищення якості мобільного зв'язку на найближчі два роки. У цьому плані також є пункти про можливості розвитку технологій 5G інтернету в Україні, передають Патріоти України.

Як зазначено в документі, в Україні у 2020-2022 роках планується впровадження європейських підходів до інформування споживачів про рівні якості послуг телефонії, смс та мобільного доступу в інтернет.

Стандарти мобільного зв'язку будуть узгоджені з європейськими стандартами ETSI, які дозволять впровадити технології UMTS/LTE і 5G. Відзначається, що стандарти та технології запровадять до четвертого кварталу 2021 року, а 5G в Україні з'явиться до кінця 2022 року.

"Мова йде про імплементацію європейських підходів якості мобільного зв'язку та електронних комунікаційних послуг. Частиною цього плану стануть положення, які дозволять надалі впроваджувати в Україні технологію 5G", - пояснив у своєму Telegram-каналі прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

5G – це п'яте покоління мобільного зв'язку, яке діє на базі стандартів телекомунікацій 5G/IMT-2020 та за наявними вже стандартам 4G. Вона забезпечує більшу доступність широкосмугового мобільного зв'язку, наднадійні масштабні системи комунікації між пристроями й меншу затримку швидкості інтернету, менші витрати енергії батарей в обладнання. В Україні 5G-інтернет почнуть впроваджувати з 2022 року.

Складають зброю і тікають додому: На Донеччині масово затримують "елітних" бойовиків

п’ятниця, 20 травень 2022, 10:59

Тоді як "еліта" ОРДЛО займається пилянням мільйонів на війні, а мобілізованих женуть у бій під загрозою розстрілу, у найбоєздатніших підрозділах квазіреспублік стається повальне дезертирство. Досвідчені бойовики тікають з лінії фронту цілими угрупованн...

"Місце моєї смерті і мого життя": Захисник Маріуполя показав прощальні світлини з "Азовсталі"

п’ятниця, 20 травень 2022, 10:10

Захисник Маріуполя Дмитро Козацький ("Орест") 20 травня виклав на своїй сторінці у Facebook світлини з "Азовсталі". "Ну от і все. Дякую за прихисток "Азовсталь" - місце моєї смерті і мого життя", - написав він, передають Патріоти України. . На світлин...