В Україні з'явиться супершвидкісний інтернет 5G: Названо нову дату

В Україні зовсім скоро з'явиться сучасний надшвидкий інтернет стандарту 5G. У Кабінеті міністрів затвердили план заходів щодо підвищення якості мобільного зв'язку на найближчі два роки. У цьому плані також є пункти про можливості розвитку технологій 5G інтернету в Україні, передають Патріоти України.

Як зазначено в документі, в Україні у 2020-2022 роках планується впровадження європейських підходів до інформування споживачів про рівні якості послуг телефонії, смс та мобільного доступу в інтернет.

Стандарти мобільного зв'язку будуть узгоджені з європейськими стандартами ETSI, які дозволять впровадити технології UMTS/LTE і 5G. Відзначається, що стандарти та технології запровадять до четвертого кварталу 2021 року, а 5G в Україні з'явиться до кінця 2022 року.

"Мова йде про імплементацію європейських підходів якості мобільного зв'язку та електронних комунікаційних послуг. Частиною цього плану стануть положення, які дозволять надалі впроваджувати в Україні технологію 5G", - пояснив у своєму Telegram-каналі прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

5G – це п'яте покоління мобільного зв'язку, яке діє на базі стандартів телекомунікацій 5G/IMT-2020 та за наявними вже стандартам 4G. Вона забезпечує більшу доступність широкосмугового мобільного зв'язку, наднадійні масштабні системи комунікації між пристроями й меншу затримку швидкості інтернету, менші витрати енергії батарей в обладнання. В Україні 5G-інтернет почнуть впроваджувати з 2022 року.

Італійський сором: Зі стоянки на Сардінії загадково зникла арештована яхта підсанкційного російського олігарха

п’ятниця, 9 грудень 2022, 11:20

На італійському острові Сардинія загадково зникла яхта російського олігарха, яку конфіскували в межах санкцій Євросоюзу влітку цього року. 22-метрова яхта Aldabra належить мільярдерові, власнику компанії з виробництва мінеральних добрив і батькові коли...

Не лише Москва: Друга за добу масштабна пожежа на Росії. Горить великий шинний завод у Барнаулі (відео)

п’ятниця, 9 грудень 2022, 9:34

Пекельна доба для роіяї не обмежилась гігантською пожежею на околицях москви. У Барнаулі Алтайського краю спалахнула масштабна пожежа. Горить виробниче підприємство з виготовлення шин, вогонь настільки великий, що до гасіння залучили спеціальний поїзд....