В Україні знову похолодає: Синоптик розповів, чого чекати

До України ще повернеться похолодання. До кінця травня погодні умови дещо зміняться. Такий прогноз дав синоптик Ігор Кібальчич.

За його даними, ближче до вихідних очікується незначне похолодання, а також вітряна погода в більшості південних, східних і центральних регіонів.

"Слабко виражені атмосферні фронти стануть причиною короткочасних дощів переважно у західних, північних областях та у Приазов'ї. Крім того, у більшості областей зберігатиметься найвищий рівень пожежної небезпеки (5 клас)", - зазначив він.

Погода на найближчі дні:

  • У п'ятницю, 24 травня, вночі 9 – 14 тепла. Вдень 20 – 25. На півдні до +28 градусів.
  • У суботу, 25 травня, вночі 7 – 12, вдень 19 – 24 градуси.
  • У неділю, 26 травня, вночі 8 – 13 тепла, вдень 19 – 24.

Бракує рук: В Україні через аномальну ситуацію на ринку праці злетіли зарплати в трьох галузях

п’ятниця, 21 червень 2024, 1:45

В Конфедерації будівельників України провели опитування та з'ясували, що 90% компаній помітили значне збільшення кількості жінок у будівельній галузі. Через мобілізацію спостерігається значна нестача працівників. Тому роботодавці вимушені адаптувати ум...

Стрункішати без тілесних мук: Жінка "скинула" 2 розміри всього за 4 місяці на смачній дієті, куди входила навіть піца

п’ятниця, 21 червень 2024, 0:28

Медсестра з Британії Нікола Вейкленд поділилася досвідом схуднення і розповіла, як їй вдалося скинути вагу одразу на два розміри за чотири місяці. Схуднення також допомогло британці знизити ризик серцевих та аутоімунних захворювань, пише Express. . За...