Оновлені правила обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (автострахування, автоцивілка) зроблять зручнішим вибір страхової компанії для відшкодування, передають Патріоти України.
При цьому підвищення "стелі" виплат зробить страхування надійнішим, а скорочення термінів врегулювання збитків – швидшими.
Як повідомляє Finance.ua, про це заявив директор Департаменту методології регулювання діяльності небанківських фінансових установ НБУ Сергій Савчук. Він нагадав, що підписаний президентом Володимиром Зеленським євроінтеграційний закон №8300 про нові правила автострахування буде введено в дію з 1 січня 2025 року.
З нового року буде скасовано коефіцієнт зносу та введено принцип, що страхове відшкодування має забезпечити приведення автомобіля до стану, в якому він був до ДТП. Крім того, буде запроваджено пряме врегулювання шкоди автомобілю – це дозволить потерпілій особі звертатися за страховою виплатою до страховика, в якого придбано поліс.
Вас може зацікавити:Армія Путіна на Харківщині у ресурсному капкані, ЗСУ користуються цим. Інтерв'ю з полковником Світаном
Вас може зацікавити:Як змінилися і де зараз актори серіалу "Спіймати Кайдаша": Бакланов розлучився, а Федина наближає перемогу України. Фото
Також буде скорочено с 90 до 60 днів граничний базовий строк для прийняття рішення про здійснення страхової виплати. Разом з тим максимальне страхове відшкодування шкоди життю та здоров’ю поступово підвищиться до 500 тис. грн (майну – до 250 тис. грн).
Cтраховики отримають право самостійно визначати тарифну політику – це дозволить їм визначати справедливу ціну послуги з урахуванням персональної історії клієнтів. А обов’язкове обмеження максимальної суми страхового відшкодування за європротоколу буде скасоване.
У вівторок 26 листопада графіки відключення електроенергії будуть застосовувати з 7:00 до 10:00 та з 14:00 до 21:00. Про це повідомляє пресслужба "Укренерго", передають Патріоти України. Час застосування і обсяг обмежень будуть такими:. "Аварійно-відно...
За даними Державної служби статистики, у жовтні 2024 року ціни на продукти значно зросли. Темпи подорожчання прискорилися: якщо у вересні зростання становило 1,5%, то в жовтні – вже 3,3%. Найбільше подорожчали яйця (+18,1%) та овочі (+18,2%). . Основн...