
У Чернівцях госпіталізували жінку, яка нещодавно повернулася з Італії. Її перевіряють на наявність коронавірусу COVID-2019. Про це розповіла заступниця директора Департаменту охорони здоров’я Чернівецької ОДА Марія Поліщук. Пацієнтку госпіталізували в інфекційне відділення обласної лікарні, передають Патріоти України.
"Усе, що мені відомо наразі, це те, що вона нещодавно повернулася з Італії. Медики її перевіряють", – сказала Поліщук. Вона додала, що поки лікарі не можуть сказати про ймовірну підозру на коронавірус.
Нагадаємо, в Італії вже семеро людей загинули в результаті зараження COVID-19. Шість жертв – у Ломбардії, одна – у Венето. Всього в Італії коронавірусом інфіковані 230 осіб. В італійських містах назріває паніка – люди шикуються у черги в аптеки, а в багатьох магазинах вже спорожніли продуктові полиці. У МОЗ України повідомили, що на прикордонних постах при в'їзді в країну проводитимуть температурний скринінг людей, які повертаються з Італії.
В Україні розпочався перший етап масштабної трансформації Сил оборони. Мета реформи — зробити військову службу більш передбачуваною, фінансово привабливою та комфортною для військовослужбовців, передають Патріоти України. Міністерство оборони представи...
Українська система соцвиплат роками алишалась складною. Але проблема навіть не в цьому: сім'ї з подібним рівнем доходів могли отримувати різний обсяг підтримки залежно від того, до якої категорії належали. Саме тому Міністерство соціальної політики поч...