"З горла стирчить трубка, говорити не може": В українського "кіборга", який захищав ДАП, виявили рак - тепер йому потрібна допомога (фото)

У ветерана АТО, кіборга Ігоря Гофмана (позивний "Упир") виявили рак горла. Про це повідомляється на сторінці Facebook 93-ї окремої механізованої бригади "Холодний Яр" ЗСУ. У цій бригаді служив чоловік, передають Патріоти України.

Гофман проходить лікування в Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. Мечникова. "Стан кіборга важкий, говорити самостійно він не в змозі, тому що з горла виведена трубка для дихання. Спілкується з навколишніми Ігор за допомогою блокнота", – розповіли побратими воїна. У бригаді додали, що сеанс хіміотерапії для ветерана АТО коштує від 11 до 15 тисяч, операція – 240 тисяч гривень.

У Херсоні подружжя пенсіонерів переказало для потреб ЗСУ отриману від окупантів пенсію. Зворушлива історія

вівторок, 16 серпень 2022, 0:29

Мешканці тимчасово окупованих Росією територій борються із загарбниками як можуть і з нетерпінням чекають приходу українських захисників. У Херсоні подружжя пенсіонерів переказали для потреб Збройних сил України отриману від окупантів пенсію, передають...

Природне право повноцінної життєдіяльності жінок: Шотландія першою у світі скасує плату за тампони та прокладки

понеділок, 15 серпень 2022, 23:45

З 15 серпня у Шотландії набирає чинності закон, який зобов'язує державні та освітні установи безплатно надавати жінкам тампони та прокладки під час менструації. Це перша подібна реалізована загальнонаціональна програма у світі. Уряд Шотландії з 2017 ро...