"З горла стирчить трубка, говорити не може": В українського "кіборга", який захищав ДАП, виявили рак - тепер йому потрібна допомога (фото)

У ветерана АТО, кіборга Ігоря Гофмана (позивний "Упир") виявили рак горла. Про це повідомляється на сторінці Facebook 93-ї окремої механізованої бригади "Холодний Яр" ЗСУ. У цій бригаді служив чоловік, передають Патріоти України.

Гофман проходить лікування в Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. Мечникова. "Стан кіборга важкий, говорити самостійно він не в змозі, тому що з горла виведена трубка для дихання. Спілкується з навколишніми Ігор за допомогою блокнота", – розповіли побратими воїна. У бригаді додали, що сеанс хіміотерапії для ветерана АТО коштує від 11 до 15 тисяч, операція – 240 тисяч гривень.

Резонанс тижня. У Зеленського велике горе, помер його довірений юрист

п’ятниця, 22 січень 2021, 2:00

Людина, котра гарантувала порядністю та професіоналізмом безпеку угод та багатомільонних активів родини Зеленських до того ж був спонсором політичної компанії теперішнього президента. За даними видання, у нього була важка хвороба. У Нижного залишилися ...

Хіти тижня. Карантин, так карантин: Правоохоронці зірвали відпочиваючим оргію і оштрафували на кругленьку суму

п’ятниця, 22 січень 2021, 0:10

Стогін учасників групового сексу були чутні далеко за межами номера. У Великобританії в Манчестері пара вирішила відпочити від суворих обмежень у себе на батьківщині і поїхала відпочивати на Барбадос. Там в розкішному готелі Colony Club Hotel вони вирі...