"З горла стирчить трубка, говорити не може": В українського "кіборга", який захищав ДАП, виявили рак - тепер йому потрібна допомога (фото)

У ветерана АТО, кіборга Ігоря Гофмана (позивний "Упир") виявили рак горла. Про це повідомляється на сторінці Facebook 93-ї окремої механізованої бригади "Холодний Яр" ЗСУ. У цій бригаді служив чоловік, передають Патріоти України.

Гофман проходить лікування в Дніпропетровській обласній клінічній лікарні ім. Мечникова. "Стан кіборга важкий, говорити самостійно він не в змозі, тому що з горла виведена трубка для дихання. Спілкується з навколишніми Ігор за допомогою блокнота", – розповіли побратими воїна. У бригаді додали, що сеанс хіміотерапії для ветерана АТО коштує від 11 до 15 тисяч, операція – 240 тисяч гривень.

"Г*но русского мира": В окупованому Криму воду хочуть качати з озера, де зберігають відходи (фото)

субота, 24 жовтень 2020, 9:45

Штучне озеро біля гори Гасфорта окупаційна влада Криму може використовувати в якості резервного джерела водопостачання Севастополя. Як пише видання "Крим.Реаліі", водойма ще з 1977 року виконував функцію сховища відходів від добування флюсових вапняків...

Ходити в такому вбранні допомагали 40 осіб: Українка одягла на випускний оригінальну сукню і побила рекорд

субота, 24 жовтень 2020, 9:30

Коли дівчина йшла, то вона навіть не бачила закінчення свого вбрання. У місті Тернопіль дівчина прийшла на випускний зі школи в сукню з найдовшим шлейфом в Україні, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Випускників шкіл вітали на головному ст...