В українців спитали, на що вони готові заради своєї країни - відповіді показали різницю з росіянами (відео)

Українці та росіяни абсолютно по-різному уявляють любов до батьківщини. Якщо перші готові довести свій патріотизм вчинками, то другі вважають за краще бити себе в груди, але перед реальними вчинками, не оглядаючись, тікають. Про це свідчать відео соціологічного опитування, передають Патріоти України.

У громадян чоловічої статі запитували, на що вони готові піти заради рідної країни, і після отриманої відповіді пропонували записатися на мобілізацію.

Так, українські чоловіки з ентузіазмом приймали пропозицію наступної хвилі приєднатися до лав захисників рідної землі, залишали свої анкетні дані та контактні телефони. А ось москвич відбувся легким переляком.

"Ви патріот своєї країни?"

"Так, і готовий на все"

"У нас є патріотичний список, сюди ми внесемо ваші дані та в наступну хвилю мобілізації ви потрапите до списку перших, хто... чоловіче, куди ви втікаєте?!"

Не лише для мобілізації: Адвокат розповів, навіщо чоловіків призовного віку ставлять на облік

вівторок, 21 березень 2023, 14:50

Адвокат АО "GRACERS" Станіслав Польовий розповів, що чоловіків призовного віку ставлять на облік не лише для мобілізації. Про це він сказав в інтерв'ю "РБК.Україна", передають Патріоти України. За його словами, з огляду на широкомасштабне вторгнення пи...

У Києві розгорівся скандал через відмову спортклубу пустити військових у душ, працівники закладу прокоментували ситуацію (відео)

вівторок, 21 березень 2023, 14:00

Мережу збурило відео, на якому жінка просить представників одного зі столичних спортклубів пустити у душ закладу військових, які їдуть у зону бойових дій. Як йдеться у сюжеті "Сніданку з 1+1" на каналі "1+1 Україна", працівники клубу на слова жінки ніб...