В українців спитали, на що вони готові заради своєї країни - відповіді показали різницю з росіянами (відео)

Українці та росіяни абсолютно по-різному уявляють любов до батьківщини. Якщо перші готові довести свій патріотизм вчинками, то другі вважають за краще бити себе в груди, але перед реальними вчинками, не оглядаючись, тікають. Про це свідчать відео соціологічного опитування, передають Патріоти України.

У громадян чоловічої статі запитували, на що вони готові піти заради рідної країни, і після отриманої відповіді пропонували записатися на мобілізацію.

Так, українські чоловіки з ентузіазмом приймали пропозицію наступної хвилі приєднатися до лав захисників рідної землі, залишали свої анкетні дані та контактні телефони. А ось москвич відбувся легким переляком.

"Ви патріот своєї країни?"

"Так, і готовий на все"

"У нас є патріотичний список, сюди ми внесемо ваші дані та в наступну хвилю мобілізації ви потрапите до списку перших, хто... чоловіче, куди ви втікаєте?!"

Дівчина, яка сміливіша за деяких чоловіків: У РФ 11-класниця закидала військкомат "коктейлями Молотова"

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:40

У РФ продовжують фіксувати нові випадки підпалів. Цього разу проти мобілізації та війни РФ проти України вирішила виступити 11-класниця. І поки чоловіки-призовники тікають в інші країни, дівчина не побоялася закидати військкомат "коктейлями Молотова". ...

В Чернівцях підозрюваний у педофілії відкрив стрілянину під час затримання, загинула поліцейська (відео)

понеділок, 3 жовтень 2022, 20:15

У понеділок, 3 жовтня, у Чернівцях трапилася надзвичайна ситуація під час затримання правоохоронцями особи, звинуваченої у розбещенні неповнолітніх. Підозрюваний відкрив стрілянину, внаслідок чого 1 поліцейська загинула, ще 1 поліцейський дістав поране...