В Україну мчать морози з півночі: Синоптик назвав точні дати серйозного похолодання

Погода у лютому 2023 в Україні буде більш стабільною та зимовою, ніж у січні. Вже на початку місяця очікується значне похолодання. Про це в коментарі "Телеграфу" розказав синоптик Ігор Кібальчич, передають Патріоти України.

За його даними, на початку лютого температурне тло в Україні знизиться на 3-6 градусів. Похолодання відбудеться в період з 4 по 7 лютого в результаті надходження холодніших повітряних мас з півночі.

Загалом, за словами синоптика, у першій декаді лютого є всі передумови для настання класичної зимової погоди зі снігом та помірними морозами. Також є можливість встановлення снігового покриву в більшості областей.

Раніше синоптик Ігор Кібальчич прогнозуквав, що середньомісячна температура повітря у лютому цього року очікується в межах -3…+2 °С. Це на 1-3 °С вище кліматочної норми. За його даними, найтепліше буде у південній частині, Криму та на Закарпатті. Також, за його даними, кількість опадів у лютому в Україні буде в межах норми.

"Назвав мене товстофобним л*йном": Підлітка вигнали з літака за скаргу на сусіда

субота, 1 квітень 2023, 0:40

Підліток заявив, що його вигнали з літака після того, як він поскаржився на "ожирілого чоловіка", який зайняв "добру частину" сидіння. Про це повідомляє Lad Bible, передають Патріоти України. Мандрівник анонімно звернувся до Reddit, щоб розповісти про ...

Може спричинити раптову зупинку серця: Вчені не радять пити популярний у молоді напій

п’ятниця, 31 березень 2023, 23:29

Зазвичай серцевий напад трапляється несподівано і не завжди є достатньо часу на лікування. Однак деяких випадків можна уникнути. Наприклад, якщо припинити пити популярний напій. Йдеться саме про енергетичні напої, повідомляють Патріоти України із посил...