В Україну повернеться тепло, але із заморозками: Синоптик розповіла, якої погоди чекати на вихідні

На вихідних, 19 та 20 вересня, в Україну знову повернеться денне тепло, втім вночі спостерігатимуться заморозки. Про це повідомила на особистій сторінці у Facebook синоптикиня Наталка Діденко. Крім того, уточнила вона, 19 вересня у східних регіонах ще затримається сильний вітер, передають Патріоти України.

"Все, як по писаному. Циклон крутився, фронт прийшов, дощі, грози і град зробили останній літній кніксен і, регогучи, погнали кудись до наступного року. Присунуло замість них синьоносе похолодання, ще й без дозволу привело сильний вітер. Осінь же. Але ми носа не хнюпимо. Бо оця хмарність потроху відтягується з України і на зміну приходить ясне небо", – написала Діденко.

За її словами, протягом дня в суботу та неділю очікується +17...+22 градуси, а на півдні – взагалі до +24 градусів. Водночас, попри прояснення та чисте небо, вночі найімовірніше на значну територію України прийдуть заморозки (виняток – південні регіони).

У Києві 19-20 вересня ніяких опадів не передбачається, ніч очікується так само, як і скрізь, холодною – +5...+8 градусів, а в передмістях столиці можливі заморозки 0-3 градуси. У денні години температура підніметься до +20 градусів. Після вихідних, за прогнозом синоптикині, має потепліти ще більше, а опадів знову не передбачатиметься.

Знахідки вражають! Археологи виявили в Чорнобилі унікальні артефакти віком 8 тисяч років (відео)

субота, 24 жовтень 2020, 10:08

У Чорнобильській зоні відчуження археологи виявили унікальні артефакти часів Київської Русі-України, а також набагато більш давні матеріали, які відносяться до епохи неоліту і датуються 5-6 тисячоліттям до нашої ери, передають Патріоти України. Вчені в...

Андрія Пальчевського занесли у базу сайту "Миротворець".

субота, 24 жовтень 2020, 10:06

В свою чергу засновник інтернет-видання "ГОРДОН" Дмитро Гордон висловив припущення, що Пальчевський досі працює на російські спецслужби, і закликав українські спецслужби оприлюднити інформацію про це.