В Україну в жовтні увірветься похолодання, але тепло ще повернеться: Синоптик дав прогноз

Закінчення жовтня в Україні буде теплим і сухим, температура повітря очікується навіть вищою за норму. На кілька днів до нашої країни увірветься похолодання, передають Патріоти України.

Про це заявив директор Укргідрометцентру Микола Кульбіда у коментарі "24 каналу". За його прогнозом, тепло ще повернеться навіть після низьких позначок термометра.

"Зараз температура повітря не характерна для цього періоду. Вона вища. Але це також нестабільний процес. Будуть короткочасні періоди похолодання, після яких знову повернеться теплий період", – упевнений він.

Кульбіда уточнив, що температура повітря в Україні стане нижчою 20 – 22 жовтня. Після цього повернеться тепло, аналогічне до нинішнього температурного режиму.

Що буде, коли штучний інтелект досягне сингулярності та чи буде він здатен убити людей: Вчені дали прогноз

вівторок, 30 травень 2023, 0:28

Різноманітні штучні інтелекти (від чат-ботів до нейромереж і автопілотів у авто), які стрімко захоплюють світ, здаються для людства розвагою та чимось, що покращить наше життя у вже недалекому майбутньому. Але, ймовірно, коли ШІ досягне сингулярності, ...

Оце так! На руїнах стародавньої пекарні знайшли кілька мішків борошна - йому 3 000 років

вівторок, 30 травень 2023, 0:22

Археологи у Вірменії розкопали залишки 3000-річної пекарні. Спочатку вони думали, що білий порошок, розкиданий по всіх руїнах, є попелом, але подальший аналіз відкрив зовсім іншу картину, передають Патріоти України. Польсько-вірменська команда археолог...