В усьому був винен кондиціонер: В Індії весілля закінчилося масовою бійкою між родичами

В Індії весілля закінчилося масовою бійкою через відсутність кондиціонера у посагу нареченої. Про це повідомляє Odisha TV, передають Патріоти України.

Інцидент стався у штаті Уттар-Прадеш. Наречений із нареченою урочисто піднялися на сцену, щоб обмінятися квітковими гірляндами у межах Джаймали – традиційного індійського весільного ритуалу. Саме в цей момент молодий дізнався, що батьки його майбутньої дружини не погодилися подарувати майбутньому подружжю кондиціонер. Через це він розлютився і щосили штовхнув наречену, та впала зі сцени і вдарилася, через що знепритомніла.

Далі між родинами молодих почалася бійка. Багато з присутніх на весіллі в результаті отримали травми. Коли поліція всіх вгамувала, обидві сторони вирішили скасувати весілля.

Шахраї прикидаються рекрутерами, щоб виманювати гроші в українців - схема аферистів

середа, 27 вересень 2023, 8:58

В Україні діє шахрайська схему рекрутинга. Її мета - виманити гроші у людей, які шукають роботу. Про це розповів QA Engineer Євген Фурсіков у своєму LinkedIn. Так, шахраї можуть прикидатися представниками різних компаній, передають Патріоти України. Як...

Виплати на дітей: Хто з українок має право отримувати щомісяця 2 833 грн

середа, 27 вересень 2023, 8:50

Українське законодавство передбачає різноманітні виплати на дітей. Наприклад пенсіонери, на утриманні яких знаходяться діти до 18 роців, можуть отримувати надбавку до пенсій за віком, з інвалідності та за вислугу років - по 150 грн на кожну дитину, пер...