В ужгородському храмі УПЦ МП встановили скриньку для пожертв на... адвокатів (фотофакт)

В Ужгороді у Хресто-Воздвиженському соборі, настоятель якого Дмитро Сидор перебуває під слідством, встановили скриньку для пожертв на адвокатів. Про це повідомляє Mukachevo.net, передають Патріоти України.

"Прихожани Кафедрального Хресто-Воздвиженського собору Мукачівської єпархії УПЦ московського патріархату виявили скриньку для пожертв, які йдуть на оплату юридичних послуг настоятеля собору Димитрія Сидора. Останній зараз знаходиться під слідством", – пише видання.

На скриньках встановлених в соборі було написано: "Дар на захист прав віруючих, наших храмів та на оплату адвокатів. Спаси Вас, Господи!". За даними видання, для свого захисту Димитрій (світське ім’я Дмитро) Сидор звернувся до голови Ради адвокатів Закарпатської області Олексія Фазекоша, який є одним з найдорожчих адвокатів області. При цьому сам він володіє квартирою в Ужгороді та приватний будинок в Перечині.

Ситуація складна: За два тижні атак Росія знищила результати річних зусиль з ремонту енергооб'єктів України

понеділок, 15 квітень 2024, 14:56

Заступниця міністра енергетики Світлана Грінчук заявила, що за останні два тижні Росія відновила наступ, завдавши удару по українській енергосистемі з такою інтенсивністю і в такий спосіб, якого не спостерігалося протягом понад двох років війни. Про це...

Мобілізація в Україні триває: Які зміни чекають на людей з інвалідністю

понеділок, 15 квітень 2024, 14:54

Наприкінці червня 2022 року українські нардепи запропонували призивати на службу в армію людей з інвалідністю за їхньої згоди. У квітні 2024 року Верховна Рада ухвалила новий законопроєкт про мобілізацію, який вносить зміни в мобілізацію. Чи можуть теп...