
Колишній співробітник Нацполіціі організував детективне агентство, яке продавало інформацію з баз даних, в тому числі і на замовлення росіян і в інтересах осіб, що живуть на території окупованого Криму, зазначають Патріоти України.
Як повідомляють у Київській міській прокуратурі, на продаж йшла інформація з баз даних «Безпечна столиця» КМДА про пересування транспортних засобів, даних банківських установ, Державної податкової служби, Національної поліції, Державної прикордонної служби, органів юстиції та інших відомств.
Крім колишнього правоохоронця в агентстві працювали діючий співробітник поліції, керівник структурного підрозділу податкової служби, співробітники державного кредитно-фінансової установи і співробітники страхового бюро.
Крім торгівлі даними, «детективи» проводили незаконне стеження і забезпечували злом електронних поштових скриньок і месенджерів. Вартість «послуг» становила від 100 до 2000 доларів.
«Задокументовано факти систематичного збуту зазначеної інформації через підконтрольний анонімний канал месенджера" Телеграм ", в тому числі на замовлення російської сторони і в інтересах осіб, які проживають на території анексованої АР Крим», - повідомили в прокуратурі.
Правоохоронці провели обшуки у співробітників агентства, вирішується питання про повідомлення про підозру.
У той час як українським пенсіонерам Кабмін обіцяє мінімальну пенсію в 3357 гривень у 2029 році, деякі пенсіонери можуть піти на відпочинок достроково. Щоправда за дотримання низки умов, передають Патріоти України. Як повідомили у Головному управлінні ...
Китай зіткнувся з безпрецедентним падінням народжуваності, яке експерти пов’язують із глибокими соціально-економічними змінами. Однією з ключових причин є дефіцит жінок, спричинений багаторічною політикою «одна родина — одна дитина». Гендерний дисбалан...