
Колишній співробітник Нацполіціі організував детективне агентство, яке продавало інформацію з баз даних, в тому числі і на замовлення росіян і в інтересах осіб, що живуть на території окупованого Криму, зазначають Патріоти України.
Як повідомляють у Київській міській прокуратурі, на продаж йшла інформація з баз даних «Безпечна столиця» КМДА про пересування транспортних засобів, даних банківських установ, Державної податкової служби, Національної поліції, Державної прикордонної служби, органів юстиції та інших відомств.
Крім колишнього правоохоронця в агентстві працювали діючий співробітник поліції, керівник структурного підрозділу податкової служби, співробітники державного кредитно-фінансової установи і співробітники страхового бюро.
Крім торгівлі даними, «детективи» проводили незаконне стеження і забезпечували злом електронних поштових скриньок і месенджерів. Вартість «послуг» становила від 100 до 2000 доларів.
«Задокументовано факти систематичного збуту зазначеної інформації через підконтрольний анонімний канал месенджера" Телеграм ", в тому числі на замовлення російської сторони і в інтересах осіб, які проживають на території анексованої АР Крим», - повідомили в прокуратурі.
Правоохоронці провели обшуки у співробітників агентства, вирішується питання про повідомлення про підозру.
Українці, які досі не оформили право власності на земельні паї, ризикують втратити свої ділянки. Остаточний термін для завершення всіх процедур встановлено на 1 січня 2028 року — після цієї дати землю можуть передати у комунальну власність територіальн...
У той час як деякі пенсіонери можуть отримувати щомісячну надбавку в розмірі 650 гривень, інші цілком можуть розраховувати на одноразову виплату в розмірі 3100 гривень. При цьому багато українських пенсіонерів не знають, що можуть отримувати не лише ос...