Вагітній жінці світить в'язниця через... критику томатного пюре в соцмережі (фото)

Жінка може потрапити до в'язниці після того, як написала критичний відгук про банку томатного пюре. Про це пише Daily Star, передають Патріоти України.

Виробник Erisco Foods заявив, що 39-річна Чіома Околі завдала шкоди репутації їхнього бренду, коли написала, що продукт "занадто солодкий". Тепер її переслідують у цивільному суді в Лагосі, Нігерія, після цих коментарів.

У Facebook вона попросила своїх 18 000 підписників поділитися своїми думками про томатну суміш після того, як опублікувала фотографію відкритої банки. Але саме тоді вона стикнулася з негативом.

Один з коментаторів сказав: "Припиніть псувати продукт мого брата. Якщо він вам не подобається, використовуйте інший, а не пишіть про нього в соціальних мережах, або телефонуйте до служби підтримки". Околі відповіла: "Допоможіть мені порадити вашому братові, щоб він припинив псувати людей своїм продуктом, вчора я вперше використала його, і це чистий цукор".

У вересні минулого року підприємиця, яка зараз вагітна четвертою дитиною, була в церкві, коли її заарештували люди в цивільному. Вона розповіла CNN, що її змусили годинами стояти в сирій камері: "Сидінь не було, тому я простояла до наступного дня. Мої ноги були у воді, яка потрапляла з даху, що протікав. Іноді я присідала, щоб зменшити тиск на ноги. Я думала про своїх дітей, які були вдома. Я розмовляла сама з собою. Я думала, молилася і почувалася заплутаною".

Околі була звинувачена у двох окремих злочинах, зокрема змову з двома іншими особами з "наміром підбурювати людей проти Erisco Foods Limited". За найсерйознішим звинуваченням їй може загрожувати покарання у вигляді позбавлення волі до семи років.

Її також звинуватили в "підбурюванні до діяльності Erisco Foods Limited, знаючи, що ця інформація є неправдивою". Це тягне за собою ув'язнення терміном до трьох років і штраф у розмірі семи мільйонів найр (200 тисяч гривень).

Erisco також подає проти неї цивільний позов. Компанія стверджує, що "декілька постачальників" розірвали угоду після її коментарів, і тепер вони шукають п'ять мільярдів найр (143 млн гривень) як відшкодування збитків. У відповідь на це проти поліції та Erisco було подано два зустрічних позови.

Покривати голову хусткою чи ні: У ПЦУ дали відповідь на найбільш суперечливе запитання

понеділок, 27 травень 2024, 19:27

Чи дійсно потрібно обов'язково покривати голову в церкві всім жінкам? На це та деякі інші запитання дали відповідь священнослужителі. Часто можна почути від старших людей у церкві твердження, що жінкам заборонено заходити до храму з непокритою хусткою ...

Українцям з маленьким стажем не дадуть пенсію: Скільки років обов'язково потрібно відпрацювати

понеділок, 27 травень 2024, 18:59

Мінімальний стаж для отримання пенсії становить 15 років. У випадку, якщо не досягнуто цього показника, замість пенсійних виплат надається соціальна допомога. З мінімальним стажем вийти на пенсію можна тільки в 65 років. Тим хто хоче отримувати пенсію ...