Вакцин та лікування поки не існує: У Китаї виявили новий вірус, який передається від тварин до людей

У провінції Шаньдун у Східному Китаї та провінції Хенань у Центральному Китаї виявлено новий тип геніпавірусу тваринного походження. Новий тип геніпавірусу був виявлений у зразках мазка з горла пацієнтів зі східним Китаєм, які страждали на лихоманку і які останнім часом контактували з тваринами, повідомляють Патріоти України.

Симптоми нового геніпавірусу Langy

Вчені, які брали участь у дослідженні, зазначили, що цей нещодавно відкритий геніпавірус, який походить від тварин, пов’язаний з деякими випадками зараження, а інфіковані люди мають такі симптоми, як лихоманка, втома, кашель, анорексія, міалгія та нудота.

Подальше дослідження виявило, що у 26 із 35 випадків інфікування геніпавірусом Langya в провінціях Шаньдун і Хенань розвинулися такі клінічні симптоми, як лихоманка, дратівливість, кашель, анорексія, міалгія, нудота, головний біль і блювота.

Геніпавірус є однією з важливих нових причин зоонозів (вірусів, які передаються від тварин) в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Вже відомі віруси Hendra (HeV), та Nipah (NiV) з цього роду, які передаються до людей від кажанів.

Небезпека геніпавірусу Langy

Згідно з даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ), геніпавірус може спричиняти важкі захворювання у тварин і людей і класифікується як віруси 4 рівні біобезпеки з летальними випадками від 40 до 75%, підкреслюючи, що це набагато вище, ніж рівень летальних випадків коронавірус.

Однак на цей час не існує вакцини чи терапії проти геніпавірусу, і єдиним методом є підтримуюче лікування для уникнення ускладнень. Випадки геніпавірусу Langya поки що не були смертельними або дуже серйозними, тому немає потреби для паніки, сказав Ван Лінфа, професор програми з нових інфекційних захворювань у медичній школі Duke-NUS, який брав участь у дослідженні вірусу.

Досі не було виявлено значних осередків геніпавірусу Langya, що означає, що передача вірусу від людини до людини не доведена, хоча попередні звіти свідчать про те, що це можливо.

Згадуючи Єлизавету ІІ: Netflix оголосив дату виходу п'ятого сезону "Корони" і опублікував трейлер

неділя, 25 вересень 2022, 9:40

У черговому сезоні найуспішнішого серіалу Великобританії висвітлюватимуться події 1990-х років. П'ятий сезон культового серіалу про королеву Єлизавету II та її велику родину «Корона» стартує 9 листопада. Про це повідомляє видання Hello. . Як і чотири...

"Бабиного літа" не буде: Синоптик приголомшив українців несподіваним прогнозом

неділя, 25 вересень 2022, 6:53

В Україні осінь виявилася рання, у вересні температурний фон майже на 3° нижче кліматичної норми, а кількість опадів перевищує місячну норму, розповів синоптик Віталій Постригань, передають Патріоти України. Винуватцями прохолоди і дощів стали циклони...