Вакцину для кішок, яка робить їх гіпоалергенними, створили швейцарські вчені

Швейцарська компанія Hypocat повідомила про створення вакцини проти алергії на кішок.

Результати своїх досліджень вчені опублікували в журналі "The Journal of Allergy and Clinical Immunology", передають Патріоти України.

Вакцина впливає не на людей, а на тварин – препарат тренує їхню імунну систему, щоб організм міг атакувати специфічний протеїн-алерген Fel d 1, що виділяється природним чином. Саме він викликає у деяких людей алергію.

Препарат перевірили на 54 здорових кішок – всі вони змогли розвинути імунну реакцію і стати гіпоалергенними. До негативних наслідків для їхнього здоров'я вакцина не призвела.

Попереду ще кілька клінічних випробувань, після яких препарат випустять на ринок. Вчені підкреслюють, що їх розробка вигідна тваринам так само, як і людям – це підвищить шанси, що господарі перестануть їх залишати на вулиці або в притулку після перших симптомів алергії.

Хіти тижня. Ексдружина відомого репера, який відібрав у неї дітей, таємно зустрілася із сином (фото)

неділя, 31 травень 2020, 4:00

Повідомляється, що хлопчик відмовився їхати додому з мамою. Ексдружині репера Серьоги (справжнє ім'я Сергій Пархоменко), який у лютому відібрав у неї двох дітей, Поліні Ололо вдалося зустрітися з одним із синів. Про це жінка розповіла в коментарі журна...

Хіти тижня. Місячне затемнення у червні: Хто опиниться "під ударом"

неділя, 31 травень 2020, 3:00

В дні, найближчі до затемнень, необхідно приділяти більше уваги своєму здоров'ю. Астролог Людмила Халанська попередила, що вплив місячного затемнення, яке відбудеться в п'ятницю, 5 червня (в цей же день буде повний місяць), найбільше відчують люди, що ...