Вакцину для кішок, яка робить їх гіпоалергенними, створили швейцарські вчені

Швейцарська компанія Hypocat повідомила про створення вакцини проти алергії на кішок.

Результати своїх досліджень вчені опублікували в журналі "The Journal of Allergy and Clinical Immunology", передають Патріоти України.

Вакцина впливає не на людей, а на тварин – препарат тренує їхню імунну систему, щоб організм міг атакувати специфічний протеїн-алерген Fel d 1, що виділяється природним чином. Саме він викликає у деяких людей алергію.

Препарат перевірили на 54 здорових кішок – всі вони змогли розвинути імунну реакцію і стати гіпоалергенними. До негативних наслідків для їхнього здоров'я вакцина не призвела.

Попереду ще кілька клінічних випробувань, після яких препарат випустять на ринок. Вчені підкреслюють, що їх розробка вигідна тваринам так само, як і людям – це підвищить шанси, що господарі перестануть їх залишати на вулиці або в притулку після перших симптомів алергії.

Нова афера проти українців: Що робити, якщо шахраї оформили на вас кредит

вівторок, 28 січень 2020, 6:50

Шахраї в Україні регулярно придумують різні афери та шукають будь-яку можливість, щоб позбавити українців чесно зароблених грошей. Останнім часом жертвами нової афери з використанням особистих даних українців, стає все більше громадян, зазначають Патрі...

В очікуванні "китайської навали": Лікарі зруйнували головні міфи про грип

вівторок, 28 січень 2020, 5:45

Грип вважається однією з найбільш "міфологізованих" хвороб. Грип в Україні вже забрав життя 11 людей в епідемсезоні 2019-2020, а за тиждень з 13 по 19 січня захворіло 140 тисяч українців, більш ніж половина яких - діти. У прес-службі МОЗ розвіяли сім н...