
Під час матчу 33-го туру чемпіонату Польщі "Ягеллонія" - "Лехія" фанати гостей почали ображати колишнього українця Тараса Романчука, який у 2018 році отримав польський паспорт, передають Патріоти України.
Один з відвідувачів VIP-ложі стадіону "Муніципальний" в Білостоці, запрошений на матч неназваною компанією, крикнув колишньому українцю: "Ти - не поляк. вали в Україну".
Футболіст після цього підійшов до ложі і спробував з'ясувати ситуацію, але замість цього почув нові образи. Справу передано в поліцію. Порушник уже впізнали, справа розслідується.
Покарання агресивного вболівальника, швидше за все, ляже на плечі компанії, яка запросила його на матч. Його представники зустрінуться з представниками стадіону.
Це не перший подібний інцидент за участю Романчука. У лютому 2019 року, після матчу "Ягеллонії" з "Віслою" Плоцьк , футболіст заявив, що його назвали "бандерівцем" під час зустрічі. Гравець "Висли" Домінік Фурман спочатку все заперечував, але потім обидва гравці виступили зі спільною заявою.
Посилення правил фінансового моніторингу, що відбулося в лютому, призвело до того, що банки почали частіше перевіряти українців і блокувати їхні рахунки. При цьому з 26 червня 2026 року в Україні набудуть чинності нові правила користування платіжними т...
В Україні триває мобілізаційна кампанія, і в межах можливих змін розглядається ідея скорочення кількості чоловіків, які перебувають у розшуку територіальних центрів комплектування (ТЦК). Про це ТСН.ua повідомили кілька народних депутатів, знайомих із о...