"Вам би таку пенсію - ви б сиділи і не парилися": Відомий продюсер висловився про Ротару

Український продюсер Володимир Бебешко висловився про співачку Софію Ротару, яка довго мовчала про війну в Україні і тільки на свій ювілей зважилася висловитися, передають Патріоти України.

"Софіє Михайлівно Ротару, перепрошую. Вона вже бабка. На пенсії, напевно. А пенсія у неї! Повірте мені, там така пенсія! Ох, друзі, вам би таку пенсію - ви б тут сиділи і не парилися", - сказав Бебешко в шоу "Культурна оборона".

Зазначимо, Софія Ротару довго мовчала про війну в Україні, чим викликала обурення у своїх колег і в цілому в українців. І тільки 7 серпня вона вирішила хоч щось сказати. "Сьогодні не час святкувати ювілей, сьогодні я молюся, щоб, як завжди, через кілька тижнів після мого дня народження, ми святкували День Незалежності України! Щоб якомога швидше замість повітряних тривог в кожному будинку, в кожній родині, в кожному місті нашої прекрасної України звучали пісні про любов і мир", - написала тоді Ротару.

"Поїхали в Україну до своїх рідних": Колишній друг Лорак розповів, що на другий день війни її кинула вся команда

неділя, 25 вересень 2022, 12:59

Український режисер Олег Боднарчук розповів, що на другий день війни опальну співачку Ані Лорак кинула вся команда. За його словами, її співробітники повернулися в Україну, передають Патріоти України. "Наскільки я знаю, на другий день після початку вій...

Згадуючи Єлизавету ІІ: Netflix оголосив дату виходу п'ятого сезону "Корони" і опублікував трейлер

неділя, 25 вересень 2022, 9:40

У черговому сезоні найуспішнішого серіалу Великобританії висвітлюватимуться події 1990-х років. П'ятий сезон культового серіалу про королеву Єлизавету II та її велику родину «Корона» стартує 9 листопада. Про це повідомляє видання Hello. . Як і чотири...