Вам сподобається: Комаровський розповів про "противірусні препарати", які повинні бути в кожній "аптечці"

Лікарі вже заявляли, що в Україні немає противірусних препаратів, які мають доведену ефективність проти коронавірусу.

Вино і коньяк - це єдині противірусні препарати, які повинні бути в кожній "аптечці". Про це у своєму відеоблозі розповів відомий лікар Євген Комаровський, відповідаючи на запитання, які противірусні препарати потрібно мати про запас, передають Патріоти України.

"З противірусних ("препаратів") у нормального дорослого чоловіка або жінки повинно бути червоне вино. Точно не завадить, якщо випити з коханою людиною 150-200 грам перед сном. Коньяк - не більш ніж 50 грам. Якщо самопочуття задовільне і нормальна температура", - зазначив лікар.

Комаровський уточнив, що при вживанні вина і коньяку важливий сам процес і настрій. "Я рекомендую вживати ці напої саме так. Інших противірусних (препаратів - ред.) я вам тримати не рекомендую", - підкреслив він.

На ці "машини" не потрібні дозвільні документи: На чому в Україні можна їздити без водійських прав

четвер, 1 жовтень 2020, 0:07

Повний список транспортних засобів. Для керування багатьма видами транспортних засобів в Україні потрібні водійські права. Однак, є і винятки – на деякі "машини" не потрібні дозвільні документи. Журналісти склали список техніки, якою можна керувати без...

Дитину будуть ставити на облік: За булінг у школі призначили покарання

середа, 30 вересень 2020, 23:42

За булінг однокласника дитина потрапить до відділку поліції. Освітній омбудсмен Сергій Горбачов повідомив, що поліція поставить на облік дитину, яка займається булінгом іншої дитини. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти У...