Варто і собі пошукати таку по дальніх кутах: Українську монету номіналом 10 копійок продають за 5000 грн

Продавець і сам випадково знайшов цей дріб'язок

В Україні монету номіналом 10 копійок 1992 року випуску продають на аукціоні за 5000 гривень. Монета має рідкісний дефект, чим і обумовлена її висока вартість.

За словами продавця, монета виготовлена з латуні та не підлягала реставрації. По фото видно, що монета була у вжитку. Продавець знайшов її в землі, і судячи з зовнішнього вигляду, вона там пролежала довгий час.

Ця монета пробна, як показує продавець. Ймовірно, це штамп 3.31ЖАг. Монета не має насічок на гурті, як решта 10-копійчаних монет цього року випуску. Також особливістю монети є товстий тризуб на реверсі.

Ці монети не повинні були потрапити в ужиток, і на Луганському монетному заводі їх відправили у брак та на переплав. Але, мабуть, працівники залишили частину монет собі. І протягом багатьох років вони переходять із рук до рук нумізматів.

Найбільший мітинг за всю історію: У Варшаві тисячі людей вийшли на антиурядовий марш (фото)

неділя, 1 жовтень 2023, 19:30

У Варшаві "Марш мільйонів сердець" зібрав близько 800 тисяч людей, які вийшли на вулиці міста за два тижні до парламентських виборів у країні. Про це повідомляє Reuters, передають Патріоти України. Акцію "Марш мільйонів сердець" організувала найбільша ...

"Поліцейські відмовилися перевіряти": Журналіст знайшов у Києві нічний клуб, який працює у комендантську годину

неділя, 1 жовтень 2023, 19:15

Журналіст "Української правди" Михайло Ткач стверджує, що знайшов у Києві розважальний заклад, який працює під час комендантської години. Про це Ткач повідомив у Facebook, передають Патріоти України. За його даними, заклад працює у комендантську годину...