Варто подумати заздалегідь: Українцям назвали ідеальну температуру води для купання в морі

Українцям назвали ідеальну температуру води для купання в морі

В Україні вже зовсім скоро розпочнеться купальний сезон. У Києві він стартує, коли температура води в Дніпрі підніметься до +18, на курортах Чорного моря комфортно можна поплавати буде вже у кінці цього місяця (коли температура води становить 16-17 градусів), а на Азовському морі сезон вже відкрито - особливо багато людей в прибережних лагунах, де вода прогрівається швидше, передають Патріоти України.

Коли найкраще їхати на відпочинок і при якій температурі води найліпше купатися - розповіли на Facebook-сторінці Українського гідрометеорологічного центру.

Основні градації температури води в морі та річках:

9...13 - крижана вода, це варіант лише для дуже загартованих людей.

14...17 - загалом підходить для загартованих людей. Вода ще прохолодна і довгі запливи при такій температурі навряд вдасться влаштувати. Для людей, які мають проблеми з серцем чи судинами, купання навіть при такій температурі небажане, так як може викликати нездужання.

18...22 - температури в цій градації є вже більш комфортними для купання, така вода "бадьорить" і загалом підходить для доволі тривалих запливів.

22...24 - оптимальна та комфортна температура води, навіть якщо ви відносите себе до "мерзляків".

25...27 - такі температури є ідеальними для моря, по відчуттях вода здається дуже теплою та комфортною. Але якщо ми говоримо про прісні водойми, то при таких температурах у них починають активно розмножуватись хвороботворні мікроорганізми, тому купання є небажаним.

При цьому експерти зауважують: комфортна температура води у відкритих водоймах для купання є індивідуальною для кожного. Додамо, що вранці 26 травня температура води в Чорному та Азовському морях становила +18...21, поблизу Одеси та Приморського +12...14, у Дніпрі в межах Києва +17.

Кривава різанина у підмосковному оздоровчому таборі: Старша вожата зарізала колегу (фото)

п’ятниця, 25 червень 2021, 6:10

Старша вожата російського дитячого табору зарізала свою колегу. У Підмосков'ї старша вожата дитячого табору зарізала свою колегу, з якою разом проходила студентську практику, передають Патріоти України. Інцидент стався в дитячому оздоровчому санаторії ...

З архіву ПУ. Коли російська мова токсична: "Мову на хліб не намажеш? Намажеш! Навіть валютою", - горда мама про сина

п’ятниця, 25 червень 2021, 4:00

Після того, як українець прибрав зі свого профайлу на біржі фрілансу знання російської мови, він отримав у десять раз більше запитів від роботодавців. Про це у червні 2020 року пише Гася Оксюковська, передають Патріоти України. "Наш син вже більше рок...